Wpis z mikrobloga

Nienawidzę kobiet z całego serca, nawet we własnym domu nie mogę odpocząć od samotności i bycia przegrywem. Wpadła do nas moja ciotka która ma dwie córki, no i przy winku gadają jak to baby co tam u Ciebie itd. matka zaczęła wypytywać o córki no i się zaczęło "mam uraz do tego roberta od anki, bo raz ją uderzył ale w sumie to fajny chłopak bo nie pije tylko go czasem ponosi, tak jak patryka (meza ciotki)" matka jak to typowa baba bez mózgu i rigczu zaczęła jej przytakiwać że facet to ma być facet kurła, musi czasem uderzyć bo niby tacy już jesteśmy, niestety rozmowa zeszła na mój temat i się zaczęło, gradobicie pytań "a ty masz już kogoś?" to powiedziałem że mi to nie grozi bo nie jestem atrakcyjny dla kobiet i nigdy żadna mnie nie zechce, ciotka z mama oczy jak 5 złotych to rzuciłem jeszcze na koniec "chyba że którąś pobiję do nieprzytomności, może się jakaś zlituje". Różowe paski uwielbiają być bite i poniżane, jak nie jesteś agresywnym badboyem to nawet nie myśl o jakimoklwiek związku
#rozowepaski #przegryw #stulejacontent ##!$%@?
  • 25
@czitauri: Sorry zle zinterpretowałem Twoje słowa, ja pójde ale nie przez kobiete a przez brak persepktyw i załosne zycie jakie prowadzę, nie mam juz na to siły i ta swiadomość że nigdy sie nic nie zmieni nie daje mi spokoj