Wpis z mikrobloga

@piekny_kielbasiarz: CDR ma chyba z tym problem, że gdy npc spawnowaloby się kilka bloków od gracza, to nie umieliby zrobić tak by npc umiało do gracza dojechać, dlatego spawnują się za naszymi plecami. Z resztą co narzekacie to 2077, teleportacja, mówi to wam coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

Ja póki co nadal naiwnie czekam, aż dokończą grę i doprowadzą pewne rzeczy do minimalnych choć standardów (jak AI),
@wykopowicz_ka #!$%@?, prosty trik erystyczny w którym typ najpierw sam zarzuca argunent ktory potem obala. Nie, nikomu nie chodzi o to, że policja ma z posterunku policji dojeżdżać do przestępstwa. Policja ma udawać że z komisariatu przyjechała, GTA spawnuje w oddali radiowóz który dojeżdża do miejsca zbrodni i w tym miejscu szuka gracza udając że nie wie gdzie ten się znajduje i zagląda we wszystkie miejsca w okolicy. Policja w cyberpunku jeździć
@wykopowicz_ka: a to nie jest tak że policja jedzie sobie na patrol po mieście (w różnych częściach miasta, zwłaszcza tych "niebezpiecznych'), pilnuje czy coś się dzieje itd i jak dostaje wezwanie to jest szansa że akurat jeden z policjantów jest w pobliżu tego wezwania i jedzie do niego jako pierwszy a reszta za nim xD trzeba być naprawdę głupim by myśleć że w prawdziwym życiu policja siedzi sobie na dupie na
Zamiast naprawiać to mogli od początku mówić, że tak ma być i w ich wizji 2077 roku każdy człowiek ma przy narodzinach wczepiany specjalny nadajnik, który go identyfikuje, stąd można go łatwo znaleźć. No i pod koniec powinna być misja z wycięciem tego nadajnika.
@miszkurkam: Ja nie jednokrotnie spotkałem na mieście policję nie będąc ściganym. A jak jest pieszy patrol to jak podejdziesz do nich to najpierw zaczynaja do Ciebie mówić, a potem zaczynaja ścigać