Wpis z mikrobloga

Przyjechałem do rodziców i jakbym trafił do alternatywnego świata. Morawiecki największy polak, Obajtek wzór uczciwości, Tusk i Kopacz największymi problemami tego kraju. Ta tępa propaganda zawładnęła nawet inteligentnymi i kiedyś otwartymi na świat i innych ludzi osobami. Tfu wam na mordy pisowcy
#bekazpisu
#zalesie #tvpis #polityka
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cygan12345: Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje sie prawdą. Codziennie oglądanie propagandowych wiadomości jest w stanie złamać niejednego człowieka. Pis o tym dobrze wie, dlatego warto odciąć starszych od tvp dla ich własnego dobra
  • Odpowiedz
@Cygan12345: Cieszę się, ze moja mama ma #!$%@? na politykę i zawsze mówi, ze się tym nie interesuje. Jakbym miał do niej przyjeżdżać i by mi gadała o PiS ciagle to bym #!$%@?, za to babcia to pisior na 150%. Co prawda w miare szanuje poglądy innych członków rodziny i nie narzuca swojego zdania.
  • Odpowiedz
@Cygan12345 @cat_burger Wiem co czujecie i współczuję, z moim ojcem też nie da się normalnie porozmawiać o polityce. Smutne jest dla mnie to, że woli się pokłócić z własnymi dziećmi w imię obrony jedynej słusznej partii.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Cygan12345: bez kitu człowieku. Przyjechałem po pół roku wczoraj do rodziców i miałem dokładnie to samo. Jak zapytałem czy wsadzili obajtka to się wkurzyli i zapytali co do niego mam bo przecież Orlen za jego rządów same sukcesy że dużo zarabia i może sobie pozwolić na wille ;p
  • Odpowiedz
Podobne poglądy mieli od zawsze. Kiedyś po prostu można było z nimi swobodnie dyskutować, potrafili słuchać i argumentować swoje przekonania. Teraz są mega zacietrzewieni, od razu włącza im się oblężona twierdza, a świat się stał czarno-biały. Albo jesteś z nami albo nie


@Cygan12345: ale przecież tu jest tak samo. Widziałeś na wykopie poważną dyskusję polityczną na argumenty?

Takich tu nie ma, tylko wyzwanie się od prawaków, lewaków, PiSowców, Julek itd.
  • Odpowiedz