Wpis z mikrobloga

Przyjechałem do rodziców i jakbym trafił do alternatywnego świata. Morawiecki największy polak, Obajtek wzór uczciwości, Tusk i Kopacz największymi problemami tego kraju. Ta tępa propaganda zawładnęła nawet inteligentnymi i kiedyś otwartymi na świat i innych ludzi osobami. Tfu wam na mordy pisowcy
#bekazpisu
#zalesie #tvpis #polityka
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Piwniczny_haker: Podobne poglądy mieli od zawsze. Kiedyś po prostu można było z nimi swobodnie dyskutować, potrafili słuchać i argumentować swoje przekonania. Teraz są mega zacietrzewieni, od razu włącza im się oblężona twierdza, a świat się stał czarno-biały. Albo jesteś z nami albo nie
  • Odpowiedz
  • 199
@Flaklypa tvp pierze mózgi, przekazem złożonym z fałszywych informacji, manipulacji i atakowania innych, nic to nie ma wspólnego z poglądami więc utkaj jape, pewnie zresztą jesteś fanem PiSu nawet nie chce mi się sprawdzać
  • Odpowiedz
@Flaklypa: Zaprzeczanie rzeczywistości wbrew oczywistym dowodom, kwestionowanie potwierdzonych faktów, to nie są poglądy, tylko rezultat ekspozycji na wyjątkowo tępą i nachalną propagandę.
Btw. coś ci się pomyliło, akurat moi rodzice wprawdzie odkąd pamiętam, narzekali na każdą władzę, ale Kaczyńskiego prawdopodobnie rozszarpaliby gołymi rękami na strzępy bez żadnych skrupułów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Flaklypa: Serio uważasz że taka ślepa wiara w pis i szambo w tvp można jeszcze nazwać poglądami? Poglądy każdy ma własne, a w tym przypadku najgorsza, najmniej inteligentna masa polskiego społeczeństwa jest lepiona jak plastelina.
  • Odpowiedz
@Flaklypa: Mój pradziadek który do niedawna sam patrzył na pis jak na zbawców narodów, a który na szczęście był w stanie w porę oprzytomnieć, powiedział ostatnio mądre słowa: Żeby wiedzieć jak w Polsce jest wystarczy w niej mieszkać i pracować. Żeby wiedzieć jak w Polsce nie jest wystarczy włączyć Wiadomości.
  • Odpowiedz
@Flaklypa: nie pluje na nich, bo to nie ich wina że są podatni na manipulacje. Pluje na pisowskie świnie i słusznie. Moja mama też przez pisowską propagandę z otwartej osoby zamieniła się w pisiora.
  • Odpowiedz