Wpis z mikrobloga

Powiem tak że rozsmieszacie mnie antybobolaki. Wy to serio macie ból dupy że Jarek (tak wiem że jest menelem) coś kolwiek robi i idzie mu to w miare normalnie. Czasami mam wrażenie że robicie mu specjalnie pod góre wyzywacie od najgorszych bo jest to w pewnym stopniu wasze odreagowanie za coś co wam nie poszło. Widzialem wiele komentarzy typu że chleje , leje Barbare. I tu pytanie do tych nowych kanalików i innych antybobolaków , czy widzieliscie to czy Jarek lał Barbare , bo dla waszej informacji te 207kk można dostać za byle #!$%@? afere domową, a to że on wtedy to pokazał to sam się smiał z tego że wpisali mu te 207kk po fałszywym donosie konona. Często widze ze imponuje wam #!$%@? glupot przez konona i o tym ze sam gwałcił Leonarde nikt nie wspomni, a to że człowiek postanowił troche zmienić styl życia to juz w waszym miemaniu jest powód by chłopa atakowac. I nie nie jestem jego fanem ale w tej sytuacjii chłopu współczuje , bo to czasami to co #!$%@? granice przekracza.
#kononowicz #patostreamy
  • 72
też właśnie nie kumam czemu tyle pocisków wobec meksikano. W tych zarzutach wobec niego jest dużo plotek i wody a mało treści i dowodów. Takie "jest zły ponieważ zły jest".
@Takanoriii29: żeby być menelem nie trzeba pić. On ma po prostu filozofię życiową menela. Polega to na tym, że nie ma żadnej przyzwoitości i żadnego wstydu. Ok, zbierał na swoje "warsztaty kulinarne", ale potem szkoda mu było 30 zł (od widzów) na krewetki. Bo już jak zbierał to wiedział, że widzów zrobi w ch... i nie przeznaczy tej kasy na "warsztaty" tylko kupi sobie kurtkę.
@FOTEL: Jest zły ponieważ na każdym kroku wychodzi że jest nieuczciwy. Jest cwaniaczkiem, który kogoś oszuka na 5 zł i mu to wystarczy. 1. Akcja z nagrywaniem konona i majora. Nagrywał obu, dogadali się że dzielą się po 1/3. Kononowi kiedyś jakiś hajs kiedyś dał, majorowi nic. 2. Przez długi czas wmawiał widzom, że on na Kononie nie zarabia bo "pracuje na wysokościach" - prawda wyszła później, 3. Zbiórka na protezę