Wpis z mikrobloga

Powiem tak że rozsmieszacie mnie antybobolaki. Wy to serio macie ból dupy że Jarek (tak wiem że jest menelem) coś kolwiek robi i idzie mu to w miare normalnie. Czasami mam wrażenie że robicie mu specjalnie pod góre wyzywacie od najgorszych bo jest to w pewnym stopniu wasze odreagowanie za coś co wam nie poszło. Widzialem wiele komentarzy typu że chleje , leje Barbare. I tu pytanie do tych nowych kanalików i innych antybobolaków , czy widzieliscie to czy Jarek lał Barbare , bo dla waszej informacji te 207kk można dostać za byle #!$%@? afere domową, a to że on wtedy to pokazał to sam się smiał z tego że wpisali mu te 207kk po fałszywym donosie konona. Często widze ze imponuje wam #!$%@? glupot przez konona i o tym ze sam gwałcił Leonarde nikt nie wspomni, a to że człowiek postanowił troche zmienić styl życia to juz w waszym miemaniu jest powód by chłopa atakowac. I nie nie jestem jego fanem ale w tej sytuacjii chłopu współczuje , bo to czasami to co #!$%@? granice przekracza.
#kononowicz #patostreamy
  • 72
Nie znamy szczegółów kosy menela z Barbarą, ale przyczyną na pewno było to, że stary chłop po 40tce nie miał roboty i wiecznie żerował na swojej matce. Za to zawsze flegma w ryj, ja takie dziecko bym #!$%@?ł po 20tce a takiego nieudacznika ta biedna kobieta z dobrego serca niesie na plecach nawet do dziś i żre jakieś gówno kebaby bo synkowi szkoda nawet dla niej podgrzać gotowca za pieniądze od swoich
@orszakanielski: czy któreś z tych rzeczy robił przez ostatnie lata kiedy zaczął odstawiać alkohol? Rozumiem, że są to rzeczy karygodne ale skoro postanowił poprawę to nie może pokutować za to do końca życia. Matka gdyby było jej przez dwa ostatnie lata tak źle, nie wzięłaby go ze sobą na mieszkanie. Mocz wypił raz (czy tam dwa bo powtórka xD). To ludzie są #!$%@?ęci bo chcieliby żeby dalej pił, awanturował się z
@fejsbuker: skoro menel (stary kawaler bez dzieci, aktualnie bez nałogów, niepłacący nawet za mieszkanie) zarabia na lajtach co najmniej minimalną pensję to dlaczego nie stać go na zakup kurtki, benzynę do Octavii (musi jeździć pociągiem) czy produktów droższych niż w dyskontach? Wiadomo, że fake donateów u niego niema. #!$%@?ąc jeszcze od tego że robi z siebie pajaca przed całą Polską.