Wpis z mikrobloga

Powiem tak że rozsmieszacie mnie antybobolaki. Wy to serio macie ból dupy że Jarek (tak wiem że jest menelem) coś kolwiek robi i idzie mu to w miare normalnie. Czasami mam wrażenie że robicie mu specjalnie pod góre wyzywacie od najgorszych bo jest to w pewnym stopniu wasze odreagowanie za coś co wam nie poszło. Widzialem wiele komentarzy typu że chleje , leje Barbare. I tu pytanie do tych nowych kanalików i innych antybobolaków , czy widzieliscie to czy Jarek lał Barbare , bo dla waszej informacji te 207kk można dostać za byle #!$%@? afere domową, a to że on wtedy to pokazał to sam się smiał z tego że wpisali mu te 207kk po fałszywym donosie konona. Często widze ze imponuje wam #!$%@? glupot przez konona i o tym ze sam gwałcił Leonarde nikt nie wspomni, a to że człowiek postanowił troche zmienić styl życia to juz w waszym miemaniu jest powód by chłopa atakowac. I nie nie jestem jego fanem ale w tej sytuacjii chłopu współczuje , bo to czasami to co #!$%@? granice przekracza.
#kononowicz #patostreamy
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@andrzej-roman: Widzisz akurat na ten temat to że konon gwałcił Leonarde bylo sporo artykułów. I widzisz u was taka hipokryzja Konona i Cpuna nie ruszaj bo nie ladnie tak ale stare brudy i częśc wymyslonych na niego przez konona to juz mozna jechać po czlowieku. Hipokryzja od ciebie bije kolego
  • Odpowiedz
@Takanoriii29: Fakt znecania sie zostal stwierdzony przez sad na podstawie dowodow, wywiadu srodowiskowego , zeznan matki menela itp. Jesli twierdzisz, ze w Polsce nakazuje sie niewinnych na przymusowe terapie, obowiazek stawiania sie na komendzie policji i dozor kuratora, to bardzo prosze o linki do podstawy prawnej
  • Odpowiedz
@Takanoriii29: Były artykuły ale uwaga sprawa została umorzona... Masz dowody to bierz Jareczka i jedź z nim na trójkę.
Aha twój ukochany również ma coś na sumieniu, a mianowicie oskarżenie j00ra o majty, bez dowodów...
Czyli jak to Jarek może opowiadać wymyślone przez siebie historie i tym samym oczerniać ludzi, ale już wytykanie jemu że miał 207 już jest niewłaściwe? Czyżby tutaj hipokryzją zalatywało od ciebie?
Co do zarzutów wobec
  • Odpowiedz
Mireczki, nie ma sensu dyskutowania z takim dzbanem jak @Takanoriii29 . Odpuśćcie sobie bo to walka z wiatrakami. Naplujesz takiemu w twarz a on powie, ze to deszcz pada. Najlepsze w jego wypowiedziach( tego dzbana) jest to, ze sąd skazał menela na 207kk ale #!$%@? tam, byłeś ? Widziałeś, ze matkę bił ? xD
  • Odpowiedz
@mamabijeatataniezyje: to, że przestał jawnie pić to nie zmieniło nic. Dalej ma te same cechy i zachowania jak menel. Dalej jest pazerny, dwulicowy i kłamliwy. Prowadzi warsztaty kulinarne, a szkoda mu było matce co mieszka z nią na krzywy ryj ugotować obiad. Koledze, z którym pił kazał #!$%@? na delirce słone paluszki i to nagrywał. Teraz Mario mu nie potrzebny to ma w dupie co się z nim dzieje. Nie
  • Odpowiedz