Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznałem kilka tygodni temu dużo młodszą dziewczynę, o 13 lat młodszą (pełnoletnia za miesiac), no wyglądała na znacznie starszą przynajmniej z buzi bo ubrana jak na bal przebierancow. W parku siedziala na lawce na przeciwko z kolezankami i w koncu chyba ją wylosowały zeby poprosić o 3 papierosy, potem sie z nią minąłem jak wracała do domu i zapytalem czy chce nastepnego i tak poszlo. Ogólnie różni nas kompletnie styl ubierania i gust muzyczny bo ja jestem raczej typowy typ, no ale mijają tygodnie i oprócz tych roznic to dogadujemy sie bardziej niz dobrze no i zmierza to w jednym kierunku. No nie powiem roznica wieku ma cos pociągajacego i to dziala w obie strony

Tylko ze przez ostatnie kilkanascie dni zaczeła mowic szczerze i bardziej otwarcie i mnie ekstremalnie krępować. Jak jej powiedzialem ze podoba mi sie, że jest bardzo drobiutka to stwierdzila ze wie, że ma ciało sześciolatki, ale czuje się na 11-12 lat. No i to mnie zamurowalo , widac tzw daddy issues (no shieeeeeeet) no i w rozmwoie wyszlo ze tak jest w rzeczywistosci, nie powiedziala otwarcie ale zrozumialem ze rodzice ja po prostu bili w formie wychowania i ma do nich o to żal, ojca nienawidzi itd

Ja jestem po 30, ona wyglada przy mnie jak rozwydrzona córka ale to nie przeszkadza, tylko krepuje to ze ona sie tak próbuje czuc (?) pstryka mnie w ucho, kłuje palcem, depcze po bucie itd. jeszcze ostatnio stwierdzila ze ksiazka Lolita jej sie bardzo podobala ale nikomu o tym nie mowila, tak samo ulubiony film Leon Zawodowiec i lubi sie ubierac jak Matylda

roznica w wieku w zwiazkach zawsze byla u mnie delikatna, 2-3 lata w obie strony i zawsze byly normickie. Normalnie to bym z tego uciekł bo jej zaloty są mocno krepujace i lekkie wrazenie jakbym był w pułapce (jak sie to nazywa w psychologi?), ale no uczucie jest przyjemne choc z drugiej strony wiem ze to potrwa kilka miesiecy maksymalnie i traktuje jak przelotny romans, na razie bez seksu bo serio mam ogromne watpliwosci i lekkie wyrzuty sumienia. W sumie to nawet jej jeszcze nie pocalowalem bo ciagle mam opory, troche stuleja ze mnie wychodzi xd

tak naprawde nie wiem co sie #!$%@?, nikt z otoczenia o tym nie wie bo wszycy juz dawno po ślubach i w wiekszosci z dziecmi i to tez mnie krepuje bo znajomi to rowniez normiki

Jak to wyglada z perspektywy innych ludzi? Jak to dziala w psychice kobiety? naprawde nie wiem, nie jestem zdewociały zebym czul jakis wstyd ale serio mam ogromny bałagan we łbie, gdyby miala 15-16 to bym nawet sobie glowy nie zawracal bo dla mnie to juz jakby pedofilia jesli chodzi o zainteresowanie doroslych takimi dziewczynami ale mimo wszystko ona zaraz bedzie miec 18 czyli wiek w ktorym moglaby np. bez pytania rodzicow sie wyprowadzic, wytatuowac całą twarz itd

#psychologia (?) #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki (?)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #605376132f2b84000aacc25f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: paradoksalnie 17 lat to jest jeszcze w #!$%@? mało
I jej zachowanie może nie oznaczać że ma daddy issues tylko po prostu stara się być urocza (możliwe że myśli że tobie się to podoba)
Pogadaj z nią szczerze a jak dojdziecie do wniosku że chcecie być razem na serio to można odwiedzić razem psychologa
Powodzonka ()
@AnonimoweMirkoWyznania: Jest pełnoletnia (za miesiąc) to nikt ci nic nie może zrobić i wszyscy mogą cię cmoknąć w pompkę. Żadna lolita Nabokov i inne pierdoły tylko zwykła stara dupa. Prędzej ty się zakochasz niż ona, bo już widać, że młoda #!$%@? ci kompletnie zakręciła w głowie. Żyj jak chcesz, rób na co masz ochotę, bo nic nie jest gorsze niż trzymanie się normictwa bez powodu.

Ale powiem ci, że dawanie młodym