Wpis z mikrobloga

W kontekście tego wpisu od @Beeercik:
https://www.wykop.pl/wpis/56212493/gra-wchodzi-do-game-passa-soniarz-xbox/

Niedawno idealnie całą tę sytuację podsumował @MisPluszowyZWadaWymowy (nie jestem w stanie zalinkować do oryginalnego komentarza, bo wpis usunięty):
"chodzi o tą śmieszną nadwrażliwość, że teraz już nagle nie można skrytykować tej gry bo jak skrytykujesz to jesteś fanboy ps. Na każdą negatywną opinię fani klocka od razu reagują jakby ich poważnie skrzywdziła."
To nie jest tak, że "Soniarzom" nie podoba się gra, bo trafiła do GamePassa. W GamePassie są dobre i uznane gry. Ale tak w kontekście ostatnich dni i dyskusji, którą wywołało zapowiedzenie Outriders w GP od dnia premiery i której wynikiem też był ten wpis chyba, to w temacie Outriders na wykopie nie wypowiadał się prawie nikt.

Jedyny wpis jaki widziałem na temat Outriders (przed zapowiedzią) to ten:
https://www.wykop.pl/wpis/55859399/ale-epicki-przerywnik-filmowy-leci-preorder-na-kaz/
I jak z ciekawości sobie sprawdziłem wpisy na tagu #outriders, który nawet istnieje, to opinie o grze były raczej przeciętne.
Więc tak, rzeczywiście "Soniarzom" nie podoba się gra, bo weszła do GamePassa i to jest powód. Wcale powodem nie jest to, że to po prostu przeciętna gra, przynajmniej patrząc po opiniach ludzi, którzy grali w demo ¯\_(ツ)_/¯
#ps4 #ps5 #xbox #xboxone
Pobierz Cinkito - W kontekście tego wpisu od @Beeercik:
https://www.wykop.pl/wpis/56212493/g...
źródło: comment_1616056629frxrajxSoPcxycxIKZipld.jpg
  • 30
@Beeercik: to czy zgrzeszyłeś czy nie to mnie tak średnio interesuje. Ale to czy piszesz niczym nie poparte bzdury to już w jakimś tam stopniu może mnie zaciekawić, szczególnie jak to dotyczy tagu, który przeglądam
tak bardzo zapomnieliście, że sam wczoraj jako drugi polubiłeś wpis Beeercika :D


@Cinkito: podnoszenie takiego argumentu kiedy największe fanboje plejstejszon plusują od lat wszelkie hejterskie wpisy w strone keke to jest już jakieś oderwanie od rzeczywistości.

Nawet nie mam słów by to komentować. Myślałem, że prezentujesz wyższy poziom użytkowników tego portalu, a od kilku dni triggerujesz się losowymi obrazkami. Wczoraj striggerowałeś się jakimś wpisem fanboja plejstejszon i jak zwykle oberwało się
Pobierz NoKappaSoldier73 - > tak bardzo zapomnieliście, że sam wczoraj jako drugi polubiłeś w...
źródło: comment_1616058158imlCEaE5mXW6RGbjhVzl9l.jpg
@Just_Doesnt_Know: czy to Outriders czy Bethesda czy inne EA Play, nie ma to większego znaczenia. Z gier, które są #!$%@? z góry na dół (jak choćby taka FIFA czy ogólnie większość gier EA, czy Fallout 76 albo nawet Skyrim w kontekście Bethesdy, gdzie jak ludzie pytają o Skyrima to pierwsze co widać w odpowiedzi to ludzie polecający mody żeby gra była grywalna) robi się nagle bóstwa gamingu.

@NoKappaSoldier73: rozumiem, że
@Cinkito wydaje mi sie, że trochę wolbrzymiaż problem.

Wrzucasz wybrane dowody, że akurat outraiders uznawany był od początku za grę przeciętną. Ale na jakiej podstawie? Wpisów? I co jesteś w stanie wziąć odpowiedzialność za każdego użytkownika z osobna?

Nie ma czegoś takiego jak ogólna masa zadowolony lub nie. Dla niektórych outraiders od początku był słaby i słaby pozostał, dla innych był nie najlepszy ale dzięki temu że będzie tanio w gamepass jego
@Cinkito: rozumiem, w mojej opinii takie wpisy od razu śmierdzą fanbojstwem i je ignoruje. W ostatnich miesiącach Sony praktycznie siedzi cicho więc nie dziw się, że trolle to wykorzystują do tworzenia memów i zarzutek. Za miesiąc sytuacja może się odwrócić i koło się zamyka...

A pierdyliardy wpisów "hehe zobaczcie xbox zalega na półkach a plejstejszon nie da się kupić więc sony król", "xboxy dymioooo", "ps5 znowu
@Medonix: nie i nie mam zamiaru nawet brać tej odpowiedzialności. Ale komentarze o takim samym wydźwięku w kierunku Outriders możesz poczytać na każdym forum, polsko czy anglojęzycznym gdzie o grze się ludzie wypowiadają. Zasadniczo oczywiste jest, że lepiej mieć grę w gamepassie jak płacić za nią 250 zł na PS4/PS5 i to jest bardzo duży plus dla gamepassa. Jedyne o co mi chodziło, że jeśli chcemy zobaczyć jak się zmieniły opinie
@Cinkito > nie zmieniły się opinie po stronie "Soniarzy", tak jak pisali, że gra jest przeciętna, tak piszą to samo nadal. Natomiast zmienił się wydźwięk opinii po stronie "Klockarzy"

Nie zgodzę się, moim zdaniem zmieniły się i tu i tu i jest to zależne od każdego użytkownika z osobna. Można by się spierać gdzie bardziej ale ciężko będzie to "wyliczyć".
@Cinkito: racja, Play at Home to świetna akcja, a porównywanie GP do Plusa to zupełna głupota podczas gdy wszystkie porównania powinny dotykać Golda, który jest od roku totalnym gównem. Plus prezentuje ogromną wartość za małe pieniądze i każdy kto potrafi spojrzeć obiektywnie to tak oceni. Ja sam do dziś opłacam plusa bo za 160zł rocznie idzie zgarnąć tytuły warte kilka razy tyle. Co do czarnej to już kwestia preferencji, ja wolę
@Cinkito:

Ale tak w kontekście ostatnich dni i dyskusji, którą wywołało zapowiedzenie Outriders w GP od dnia premiery i której wynikiem też był ten wpis chyba, to w temacie Outriders na wykopie nie wypowiadał się prawie nikt.


W tym miejscu widzimy jak OP odkrywa tajemnicę internetowego królestwa. Nieświadomie, trochę nieśmiale zdaje sobie sprawę że te wszystkie walki gatunków to tylko lep na naiwny i ciekawski plankton. Ten oto akt samouświadomienia powoduje
@NoKappaSoldier73: no tylko ja nie porównuję GP do Plusa nawet, tylko raczej po prostu dwie platformy, Xboxa i Sony. I jednym z największych plusów od wielu miesięcy jeśli chodzi o Xboxa jest GP, a jednym z największych plusów u Sony są gierki w plusie i teraz akcja Play At Home. Co do Outriders, to nie tylko, choć znowu, zależy gdzie spojrzysz. Na Pepperze komentarzy o Sony w wątku dotyczącym Outriders nie
Ja pierdziele, jakie macie problemy XD
Jakby każdy siedzący na tagu #xbox przejmował się w takim stopniu baitami i wpisami Stinkyego, jak przeżywacie jakieś podś#!$%@? z ostatnich miesięcy to Stinky by był już bordo
Wszyscy szyderowali i śmiali się z Xboxa przy okazji gameplayu Halo: Infinite (zostałem nawet zjechany jak powiedziałem, że gra akcji nigdy nie będzie wyglądać jak TLOU, bo przykłada tam się wagę do czego innego) czy palącego się Xboxa,
@Angmac: na tagu #ps4 #ps5 mieliśmy swojego Stinkiego, nawet gorszego, ale już dostała bana (pozdrowienia dla Skna).

Halo: Infinite (zostałem nawet zjechany jak powiedziałem, że gra akcji nigdy nie będzie wyglądać jak TLOU, bo przykłada tam się wagę do czego innego)


@Angmac: i słusznie, bo gra nie musi wyglądać jak TLOU, ale nie musi wyglądać jak gówno. Halo Infinite wyglądało źle, nawet bardzo. To jest flagowa gra ze stajni MSu