Wpis z mikrobloga

W kontekście tego wpisu od @Beeercik:
https://www.wykop.pl/wpis/56212493/gra-wchodzi-do-game-passa-soniarz-xbox/

Niedawno idealnie całą tę sytuację podsumował @MisPluszowyZWadaWymowy (nie jestem w stanie zalinkować do oryginalnego komentarza, bo wpis usunięty):
"chodzi o tą śmieszną nadwrażliwość, że teraz już nagle nie można skrytykować tej gry bo jak skrytykujesz to jesteś fanboy ps. Na każdą negatywną opinię fani klocka od razu reagują jakby ich poważnie skrzywdziła."
To nie jest tak, że "Soniarzom" nie podoba się gra, bo trafiła do GamePassa. W GamePassie są dobre i uznane gry. Ale tak w kontekście ostatnich dni i dyskusji, którą wywołało zapowiedzenie Outriders w GP od dnia premiery i której wynikiem też był ten wpis chyba, to w temacie Outriders na wykopie nie wypowiadał się prawie nikt.

Jedyny wpis jaki widziałem na temat Outriders (przed zapowiedzią) to ten:
https://www.wykop.pl/wpis/55859399/ale-epicki-przerywnik-filmowy-leci-preorder-na-kaz/
I jak z ciekawości sobie sprawdziłem wpisy na tagu #outriders, który nawet istnieje, to opinie o grze były raczej przeciętne.
Więc tak, rzeczywiście "Soniarzom" nie podoba się gra, bo weszła do GamePassa i to jest powód. Wcale powodem nie jest to, że to po prostu przeciętna gra, przynajmniej patrząc po opiniach ludzi, którzy grali w demo ¯\_(ツ)_/¯
#ps4 #ps5 #xbox #xboxone
Cinkito - W kontekście tego wpisu od @Beeercik:
https://www.wykop.pl/wpis/56212493/g...

źródło: comment_1616056629frxrajxSoPcxycxIKZipld.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cinkito: wina nigdy nie leży po jednej czy po drugiej stronie, samo istnienie dwóch stron jest co najmniej komiczne. Część problemów z gamepassem jest taka, że niektórym się wydaje że dostaną na premierę nowe Call of Duty a drugim się wydaje, że w bogatej bibliotece gier nie ma nic co ich interesuje. Jedni i drudzy są w błędzie bo może CoD nie wejdzie ale to nie oznacza że duży tytuł
  • Odpowiedz
"chodzi o tą śmieszną nadwrażliwość, że teraz już nagle nie można skrytykować tej gry bo jak skrytykujesz to jesteś fanboy ps. Na każdą negatywną opinię fani klocka od razu reagują jakby ich poważnie skrzywdziła."


@Cinkito: i kolejny argument, w którym nie zauważa się belki w swoim oku. W tej zabawnej teorii można podmienić słowo ps na xbox i wyjdzie na to samo. Do dziś krytyka... powiedzmy sobie szczerze - średniego
  • Odpowiedz
@NoKappaSoldier73: jasne, że się dzieją, ale mimo wszystko uważam, ze tutaj jest trochę inny mechanizm. Dla przykładu, krytyka Bethesdy przed wejściem do GamePassa -> wszystko spoko, #!$%@? firma, ludzie przytakną i tyle.
Krytyka Bethesdy po wejściu do GamePassa -> hurr durr, fanboy PSa.
Jeśli chodzi o krytykę GoWa czy Uncharted to ludzie po prostu mają ból dupy, że ktoś nie lubi gier, które im się podobają. Sam zresztą miałbym jakiś
  • Odpowiedz
Przed premierą Death Stranding kilku nam dobrze znanych osobników dostawało piany, dosłownie piany w pysku jak ktoś złe słowo powiedział o tym tytule. Wiemy co z tego wyszło? Wiemy. Mam wrażenie, że zakłamujesz rzeczywistość, albo próbujesz udawać że te rzeczy się nie dzieją.


@NoKappaSoldier73: a co wyszło z Death Stranding? Zajebisty tytuł, 9/10, choć specyficzny, z pewnością nie spodoba się każdemu.
  • Odpowiedz
jasne, że się dzieją, ale mimo wszystko uważam, ze tutaj jest trochę inny mechanizm.


@Cinkito: moim zdaniem tak tylko Ci sie wydaje. Zróbmy eksperyment. Stań na chwilę z boku i pomyśl że Sony kupuje Bethesdę. Wiesz co by się działo na tym portalu? Bo ja nawet się boje pomyśleć.

z pewnością nie spodoba się każdemu.


@Cinkito: zwrot klucz w dyskusjach na temat gier.
  • Odpowiedz
@NoKappaSoldier73: ciężko tak teoretyzować, nie wiem co by się działo i Ty też tego nie wiesz tak naprawdę. Jeśli Sony się wybierze jeszcze kiedyś na zakupy i kupi jakieś studio, które już wydało gry na które spłynęła mocna fala krytyki to się przekonamy ¯\_(ツ)_/¯

A co do Death Strading, czy ogólnie oceny wszelakich gier, to jasne, wszystko kwestia gustu, ale jak już wspominałem nie o tym ten wpis jest nawet
  • Odpowiedz
@Cinkito: To, że taki chochoł dostaje na ich tagu tyle plusów, mówi dużo o mentalności xboksiarzy xD Kupili sobie NAJPOTENSZNIEJSZOM! konsolę z PSZEPOTENSZNYM! GamePassem z czipsów, ale dalej z jakiegoś powodu muszą w taki śmieszny sposób leczyć kompleksy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Stań na chwilę z boku i pomyśl że Sony kupuje Bethesdę. Wiesz co by się działo na tym portalu?


@NoKappaSoldier73: Byłaby masa postów ze strony fanbojów xboxa, że Bethesda jest beznadziejna? Memy z F76? Tyle w sumie jestem sobie w stanie wyobrazić.
  • Odpowiedz