Wpis z mikrobloga

@piaskun87: #!$%@?ąc od zawartości- czy tylko mnie #!$%@?ą te obrazki z jakimś politycznym tekstem, białymi literami na czarnym tle i jakąś losową stopklatką z filmu? Apogeum #!$%@?ści to setki takich potworków z kadrem alternatyw 4 gdzie profesor gada z gołasem o niemieckim złocie xD

Zawsze mi to wyjebuje rzerzuchometr na równi z grażynowymi "smacznej kawusi" xD

@azetka: po to czekali do soboty żeby 3 tyogdnie okrągłe wypadało 9 kwietnia?
Po co kłamniesz skoro poprzedni lockdown całego kraju także zaczynałsię w sobotę 24 października? Bo spiseg musisz udowodnić?

Październik pod niektórymi względami przypominał marzec: pandemia się nasilała, liczba zakażeń rosła, a wraz z nimi pojawiały się nowe ograniczenia w prowadzeniu biznesu. Od17 października do czerwonej strefy weszły 152 powiaty, czyli w przybliżeniu 1/2 Polski. Od 24 października
@BezkresnaNicosc: uwaga, napisałam "jak kojarzę", nie twierdziłam że tak zawsze było. A kojarzę raczej ostatnie obostrzenia, np. były takie które zaczęły się 28 grudnia i trwały do 17 stycznia (poniedziałek i niedziela). Wybacz że nie sprawdziłam wszystkich dat obostrzeń, niemniej udowadnia to że nie ma jakichś większych zasad jeśli chodzi o dzień tygodnia, a sam rząd też nie wyjaśnia na czym opiera daty i czas trwania ¯\_(ツ)_/¯
O, a tutaj listopad

Zawieszenie prowadzenia działalności gastronomicznej z możliwością sprzedaży żywności tylko na wynos, ograniczenie funkcjonowania galerii i centrów handlowych, zamknięcie instytucji kultury oraz ośrodków sportu i rekreacji - to najważniejsze obostrzenia, które w dniach 7-29 listopada br. będą obowiązywać na terenie całego kraju.


7-29 czyli sobota-niedziela, nie sobota-piątek ( )