Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fantazm: cele pomiarowe. Lodówkę mam w garażu, a tam jest chłodno, wiec i tak nie będzie działać, a pas grzewczy nie wyrobi przy 6 stopniach na zewnątrz
@bomba4: Jasne, tak z ciekawości pytam :D. Cholera, miałbym miejsce w mieszkaniu nawet to też bym się w końcu za jakieś warzenie zabrał, ale niestety. A jakie piwko tam sobie teraz pichcisz?
@bomba4: Niby na ogół nie moje klimaty, bo tak jak już się biorę za kraty to zasadniczo jestem wielkim fanem bardzo chmielonych piwek, ostatnio to zasmakowałem zwłaszcza w takich leśno-żywicznych sprawach. Ale jak już tak wspomniałeś to ślinka cieknie, oj cieknie :P.

To powodzenia, udanej partii życzę! Ja niestety na razie muszę się zadowolić domowym jabolem, choć ostatnio też na jakąś nalewkę mam nadzieję. Korzystając z mojego chemicznego wykształcenia to na
@srutownik: Tak to taki mały kwadracik i on przesyła przez bt dane na telefon
Folią do pakowania próżniowego. Zgrzałem folię tak aby zgrzewy były w miarę blisko termometru, nadmiar folii odciąłem i to zabezpieczyłem kolejną warstwą folii w ten sam sposób. Ale woreczkiem strunowym też się da. Trzeba tylko pamiętać, żeby był on dobrze zamknięty. W sumie nie dociążyłem go niczym, ale mam drugi to jak będę przelewał na cichą, to