Wpis z mikrobloga

@Szczescia_Sczypta: Jak stoję przed lustrem bez koszulki to wydaje mi się, jakbym był lekko skrzywiony w moją lewą stronę, ale trzeba się naprawdę dobrze przyjrzeć, żeby to zobaczyć.

Boli mnie odcinek lędźwiowy po dłuższym siedzeniu przed komputerem. Problem polega na tym, że jeszcze kilka miesięcy temu mogłem siedzieć przed kompem nawet cały dzień z przerwami na jedzenie, toaletę, robienie zakupów i inne obowiązki domowe i nic mnie nie bolało. Teraz wystarczą
Siedzący tryb robi swoje. Ja tez jestem krzywy i ból między kręgosłupem a łopatka, wg mnie mięsień rownolegloboczny mniejszy i większy. Być może kręgosłup uciska i boli. Najlepsze ze podczas siłowni nie ma bólu. Pozostaje jeszcze krzywa łopatka wiec tez czeka mnie ortopeda
@maciorqa: Sam mam podobny problem. Ciekawi mnie czy wyglada to poodobnie jak i u mnie. Napisz co uda ci się ustalić. Ja w sumie przez wszystkie próby tak na prawdę nie znalazłem osoby, która potrafiła mi konkretnie pomoc. Po prostu zacząłem unikać konkretnych czynności i ruchów. Jest to dosyć problematyczne. Napisz na priv może uda mi się coś ciekawego przekazać.