Wpis z mikrobloga

@Shagot: Oczywiście, że całego miasta nie znam ale jak były te awarie, to na grupie fejsbukowej mojego miasta wszystkie komentarze odnośnie Orange były, że jest ok, że nie mają problemów. I żeby nie było - w mojej klatce jest TYLKO Vectra i Orange. Gdyby był jeszcze jakiś inny dostawca światłowodu, to bym się zastanowił milion razy co wybrać. Nie twierdze, że Orange jest kryształowe, bo akurat odnośnie ich jako operatora komórkowego
  • Odpowiedz
Nie twierdze, że Orange jest kryształowe

Akurat w moim mieście wszyscy polecają Orange i nie mają żadnych problemów.


za malo ci placa w tym marketingu ;) ale i tak zycze zeby zmiana byla na lepsze!
  • Odpowiedz
@Masterpolska94: Kiedys na pewno, ale i tak pod wzgledem swiata to mamy jeden z najlepszych wskaznikow dostepu do szybkiego internetu. Np. Z tego co słyszałem to w takiej rozwiniętej Japonii internet mają tragiczny.
  • Odpowiedz
@Rafixo: Skad takie informacje? Akurat Japonia, Korea Poludniowa maja swietny internet, wyprzedzaja nas o lata swietlne, mieli oferty typu 100mbs zanim ktokolwiek u nas pewnie nawet myslal o upowszechnianiu swiatlowodu dla osob prywatnych.
W Europie tez nie jestesmy w czolowce, na czele sa kraje jak Francja, Hiszpania, Szwecja, Rumunia, moze jeszcze pare mniejszych krajow ktore walna stolice z przyleglosciami i juz jest wiekszosc populacji kraju ogarnieta, co latwo zrobic gdy kraj
  • Odpowiedz
@krzywy_kanister: No dobra przesadziłem, ale 31 miejsce na świecie to nie jest zły wynik. Za nami są np. Niemcy czy Włochy. A co do Japonii to tak zapamiętałem, ale z tego co teraz czytam to w ciągu ostatnich lat bardzo podnieśli jakość. Są w tym momencie na 24 miejscu w rankingu z różnicą +20mbps w stosunku do nas. A w mobilnym są nawet za nami. https://www.speedtest.net/global-index
  • Odpowiedz
@Rafixo: Speedtest to tam, ludzie wyciagaja 300,600 mbs podrzucajac wynik do gory. U nas sa przynajmniej 3 miliony adresow bez szybkich laczy, szczerze mowiac moze byc ich spokojnie tak realnie jeszcze drugie tyle na wszystkich 14-15 milionow adresow w Polsce.
  • Odpowiedz