Wpis z mikrobloga

Ale vdr ma kija w dupie. Padło pytanie na czym polega licytacja na czarnym rynku to uznał pytanie za głupie i zlał ciepłym moczem. Pytanie nie jest głupie bo nie można się dowiedzieć ile trzeba zapłacić żeby mieć pewność wygranej jak w normalnej licytacji. Napinacz. #wot na pewno szeridany i spółka będą go bronić ale wiadomo jacy oni są xd
  • 23
@KimDzongJaroslaw serio? Wow nie wiedziałem. Ja myślałem że vdr jest spoko bo zawsze merytorycznie opowiada o wydarzeniach, wprowadza do parametrów czołgu bez jakiś niepotrzebnych słów. A tu nie mógł powiedziec że to licytacja w ciemno tylko odesłał do allegro, że to jak tamta licytacja. A licytacje na allegro są zupełnie inne. Zawiodłem się.
@KimDzongJaroslaw wiesz co po coś jest ta społeczność graczy żeby sobie pomagać, i nawet jak ktoś niby głupie wg ciebie pytanie zada to czasem okazuje się że są jakieś myki o których mało kto wie i dzięki temu coś można osiągnąć. A jak każdy sobie skrobie i śmieje się ze ktoś nie ogarnia to jest słabe
@huntforfur: ale wytłumacz mi w jaki sposób miał ci powiedzieć ile trzeba dać na ten czołg w licytacji skoro nikt nie znał tej kwoty, nawet WG? Nikt tej kwoty nie zna nawet po zakończeniu aukcji, bo jedyne info jakie dostajesz to czy oferta wygrała czy przegrała. W dodatku zmieniała się dynamicznie bo co chwile ktoś podbijał swoją oferte.
@huntforfur: Dam ci rade na przyszłą edycje black market. Jak chcesz mieć pewność że zdobędziesz czołg, to rzuć oferte z wszystkimi kredytami/goldem jakie masz. Jak dostaniesz czołg to dobrze bo przecież o to chodziło. A jak nie dostaniesz to znaczy że byłeś zbyt biedny i byś go i tak nie dostał