Wpis z mikrobloga

@cwlmod: Ciekawe, że określiłeś mnie mianem "dziwnego" po tym, że wolę inne auto niż Ty :D W każdym razie, CLA spełnia moje wymagania czyli: dynamika, kompaktowy rozmiar, ładowność (pakuje się z kobietą i dzieckiem bez problemu na dwutygodniowe wakacje), wygoda (dla mnie jest wygodnie!) i cena (najważniejsze). Brałem pod uwagę C43 jako alternatywę ale a) jest wolniejsze b) jest droższe. Co do twardości to nie do końca wiem o co
  • Odpowiedz
Ciekawe, że określiłeś mnie mianem "dziwnego" po tym, że wolę inne auto niż Ty :D


@Dev100: Dziwny jesteś bo nazywasz cla łądnym autem, i mówisz że jest lepsze od rs3 czy bmw m140i ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Brałem pod uwagę C43 jako alternatywę ale a)
  • Odpowiedz
@cwlmod: Dla mnie jest ładne, wiele osób się ze mną zgadza :) Nie mówię, że jest lepsze niż rs3 czy bmw 1, powiedziałem tylko, że dla mnie te auta z zewnątrz i w środku są nudne. Co do c43 to już pare razy podkreśliłem, że ważna dla mnie była cena. Jakby budżet nie miał znaczenia to nie zastanawiałbym się nad żadnym z tych aut, o których tu rozmawiamy. Dlaczego mam
  • Odpowiedz
Dlaczego mam płacić więcej za coś co jest wolniejsze? Poruszam się sporo po autostradach i takie drobne rzeczy mają dla mnie znaczenie.


@Dev100: Właśnie dlatego. Poruszasz się sporo po autostradach i do tego kupuje się komfortowo zawieszone auta z dobrym wyciszeniem i pozycją za kierownicą a nie hot hatcha( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dev100: Ta jasne. Chyba ogłuchłeś w tym evo na torze i po takim aucie jazda na mniejszym kamieniu jest odpowienia na trasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy możesz mi wytłumaczyć jakim cudem na takim torze jastrząb a45 zostało objechane przez i30N kierowane przez gościa który 3 raz był na trackdayu? Focus RS też był wolniejszy i tak samo golf R. Ja autentycznie nie mogę tego pojać
  • Odpowiedz
@cwlmod: Ilekroć byłem na jastrzębiu to zawsze wygrywała Foka RS, potem długo długo nic, golfy, a45, rs3, i30N biły się w lidze niżej (wyjątkiem jest ostatnio gość z rs3 "lms", który wygrywa wszystko). Ja uważam, że A45 nie jest autem do jazdy na tak technicznych torach (masz tylko jedną długą prostą). Na silesi już jest inaczej :) Pamiętaj, że ja też mówie o innym aucie jednak. Cla45 nie jest aż
  • Odpowiedz
Dziwne


@Janusz_z_Rivii: Po prostu jesteś dziwak( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem też, że wśród fanów bmw 20% akceptuje nowe bobry ¯\_(ツ)_/¯

BTW Mówimy o poprzedniej generacji cla. Ten nowy wreszcie wygląda jak normalne auto, a nie sprasowany mercedes ;)
  • Odpowiedz
@cwlmod: No i dobra, ja jestem dziwak. Ty za to jesteś normalny wchodząc w wątek gdzie nikt nikogo nie pytał o gusta co do wyboru modelu tylko zadał pytanie posiadaczom o kwestie techniczne. Na wątek hodowców storczyków tez wbijasz żeby powyzywać ich od dziwaków bo tobie stoi na widok cmentarnych chryzantem? Nie? To leć na #czarnolisto
  • Odpowiedz