Wpis z mikrobloga

@Dev100: Jeździłem a klasą i ona jeździ po prostu porządnie, ale żadnego szału nie ma. Z tak obrzydliwym wnętrznem i karoserią nigdy bym go nie kupił. Powiedz co ma ten gówno samochód czego nie ma takie bmw serii 1 albo audi a3? BMW to klasa sama w sobie a a3 jest o dwa poziomy lepiej wykonanym autem.
@Janusz_z_Rivii Jeździłem trochę wersją 156 km. Ciasny w środku, taki klaustrofobiczny jak Mini ze względu na swoją szybę. Co do silnika, zaskakująco mało dynamiczny, bardzo dużo palący i do tego naprawdę głośny od 3k obrotów w górę. Co do silnika nie tylko moje takie zdanie było. Również 2 znajomych. Jadąc około 120 km/h auto wbijało 7 bieg a paliło z 10 litrów. Więc bardzo słabo.
@cwlmod: No to co mówisz to wszystko kwestia gustu. Dla mnie zarówno a3 jak i BMW 1 są autami nudnymi (zarówno w środku jak i na zewnątrz). Dodatkowo wbrew pozorom CLA wychodziło dużo taniej (z wyposażeniem które mnie interesowało). Jedynym minusem który znalazłem w cla w porównaniu do aut przez Ciebie wspomnianych to właśnie plastiki.
BMW 1 są autami nudnymi


@Dev100: Serio? Ok, teraz rozumiem. Takie obrzydliwe i #!$%@? auto kupują po prostu dziwacy. ¯\_(ツ)_/¯

BMW ma najbardziej elegancki wygląd przed długą maskę i z RWD wymiata wszystkie FWD czy to pseudo szajszy 4x4 w cla45.

Jak sam zauważyłeś cla wychodzi taniej bo nikt tego nie kupuje. BMW M135/140i jest bardzo popularne i mało tego nawet wisi na otomoto. Tak naprawdę to odpowiednikiem powinno być bmw
@Dev100: Buahaha czyli kupiłeś tego #!$%@?, twardego i niewygodnego cla45 tylko do jazdy po drogach? Sorry ale musiało ci na głowę spaść naprawdę wielkie pudło( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTW Mój #!$%@? ma więcej uroki niż twój banan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BTW2 I lepsze plastiki, tak w #!$%@?( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dev100: Dlatego cię już określiłem. Nikt normalny nie kupuje #!$%@? auta, które nie nadaje się do jazdy w trasy bo nie do tego zostało stworzone. Zgaduje że jesteś jednym z tych masochistów, którzy wszystkie auta muszą obniżyć i utwardzić?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żeby nie było, a45 kiedyś mi naprawdę mocno imponowało. W swoich czasach był to ekstremalnie szybki samochód, szczególnie w swoim rozmiarze i co ciekawe bardzo