Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy wasze dziewczyny też nie lubią jak łapiecie ich za piersi? Bo 4 dni temu chyba dobiegła moja 1,5 miesięczna fajnie zapowiadająca się relacja bo dziewczyna obraziła się, że łapie ją za piersi.
Ogólnie to dopiero tydzień temu uprawialiśmy pierwszy seks i ogólnie wyszło, że mamy bardzo podobne temperamenty. Myślałem, że skoro nasza relacja podskoczyła do pozycji seksu to mogę być na co dzień śmielszy i czasami uszczypnąć ją w pośladek, czasami złapać za piersi.
No i 4 dni temu jak byliśmy u niej w mieszkaniu i jak ona była w kuchni to podszedłem od tyłu przytuliłem się do niej i złapałem za piersi i ona powiedziała żebym tak niebrobił. Ja zdziwiony zapytałem się o co chodzi a ona mówi, że nie lubi jak jest łapana za piersi a ja powiedziałem że ja to lubię na co ona odpowiedziała, że ją to nie interesuje bo ONA (tu podniosła ton głosu) tego nie lubi i żebym tego nie robił. Na co ja powiedziałem, że jest dziwna i że ja po prostu jestem facetem a faceci lubią cycyki, zwłaszcza swoich dziewczyn i lubią je za nie łapać. No i tu zaczęło być już nerwowo bo ona powiedziała, że ją nie obchodzi co lubią jacyś inni faceci ani ja tylko ją obchodzi to, że ona tego nie lubi jak jest łapana za piersi a ja ją jeszcze z tego powodu nazywam dziwną. Powiedziałem, że przesadza. No i powiedziała, że jest jej przykro, bo wprost powiedziała mi, że nie lubi jak ktoś łapie ją za piersi, ja ją nazywam z tego powodu dziwną i jeszcze mówię, że ona przesadza. Konieć końców powiedziała, że odprowadzi mnie do drzwi... Powiedziałem jej, że robi afere z niczego. l i poszedłem. Od tego czasu cisza. Pisać do niej czy czekać? Oboje mamy po 27 lat. Ja ogólnie nie spotkałem się jeszcze żeby dziewczyna nie lubiła być pomacana za cycki, moje poprzednie to lubiły. Mirki, byliście w podobnej sytuacji?

#anonimowemirkowyznania #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60509ed56b7ccc000b8adcc2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 63
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie spotkałem się nigdy, zeby jakiejs lasce sie to nie podobalo, a wrecz przeciwnie. Brzmi jak jakis gówno test, macać i obserwować. Jesli dalej bedzie mowic, zeby tego nie robić, to odpuść sobie, pokrywanie sie preferencji seksualnych to podstawa w zwiazku

@piwniczak dał dobry tip, nie łap za mocno
@AnonimoweMirkoWyznania A wziąłeś pod uwagę, że może są on w delikatne, a Ty może to zrobiłeś za mocno? Często się zdarza, że facet nie ma wyczucia i serio to boli. Ja mam podobnie jak ona, szczególnie przy dużym D. A gdybyś Ty miał.delikatne jajka A ona by je sobie chciała ściskać bo tak? Pomyśl o tym...
@AnonimoweMirkoWyznania: pomijajac juz #!$%@? logike "ty nie lubisz, ale ja lubie, wiec masz lubic" jest niemala grupa ludzi co nie lubi byc szczypana po dupie lub szturchana bez ostrzezenia. Stoisz i cos robisz, jestes na czyms skupiony, np kroisz kurczaka albo obserwujesz golebia za oknem i nagle szczyp w poslada. Fajnie tak?

Poza tym jesli w tobie sie ochota zebrala za cycka zlapac, nie znaczy ze ona tez ten sam proces
@AnonimoweMirkoWyznania Może nie lubi tego odczucia, może była molestowana, może zrobiłeś to za mocno. Może być sto różnych powodów ale nie ma to żadnego znaczenia. Jeśli ktoś mówi, żeby go w jakiś sposób nie dotykać, bo mu się to nie podoba, to się go nie dotyka, a nie robi dramę w stylu "ale ja lubię i inni też lubią a ty jesteś dziwna" bo to #!$%@? zachowanie Mirku.
Załamany: Co się tutaj dzieje w tych komentarzach xD
Zwykłe docieranie się w związku nazywane jest molestowaniem. Babka jest ewidentnie przewrażliwiona na jakimś punkcie a wy mówicie, że to zachowanie opa jest nienormalne ... Też za każdym razem pytacie, czy możecie pocałować partnera? Pytacie, czy możecie wziąć go za rękę? Pytacie, czy w nocy możecie się do niego przytulić? Przecież przeważająca większość kobiet to lubi lub jest to jej obojętne, a
Co tu jakieś natarcie różowych pasków xD dla mnie laska zachowuje się dziwnie, trochę jakby stary ja w okresie dorastania łapał za cycki i miała flashbacki. Czemu inaczej by się tak odpaliła xd? Podczas seksu też nie możesz?