Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi się nie chce uprawiać #seks pomimo, że jest przyjemny? Jest jednocześnie bardzo męczący. Moim zdaniem można porobić inne, fajniejsze rzeczy. Pograć razem, ugotować coś, iść na spacer, przytulać się.
Ale niebiescy to chcieliby cały czas, jakby gdzieś się spieszyli, że nagle im sie ten seks odbierze.
Mi w zupełności starczy raz w tygodniu, a nawet i na miesiąc.
W poprzednim związku nie miałam takiego problemu, bo niebieski nigdy nie inicjował, więc ja inicjowałam raz w miesiącu i był git.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 143
@Wdermn: Dlatego należy olewać laski które zwlekają z seksem, nie chcą flirtować, nie emanują seksem. To wszystko oznaki że to jest właśnie taka laska i to jest bez sensu. Jak facet ma wysokie libido i myśli "o super jaka porządna, materiał na stałe" to się może zdziwić... dostanie oziębłą laskę która bedzie chcieć #!$%@?ć po lesie.

Nie ma żadnej "porządności". Jeśli ktoś nie uprawia seksu to znaczy że nie chce tego
@vauecki: nie może mnie "juz nie jarac", skoro jesteśmy razem ok. 3-4 mies. Podobnie miałam z byłymi, chyba że jakies kilka miesiecy po straceniu dziewictwa, ale to była bardziej ciekawość.

@RobertKowalski: mogło tak być w sumie, ale pomimo ze byliśmy 3 lata razem, to nie udało mi sie go na tym nakryć.

@CukrowyWykop: może mnie zdradzać, dla mnie spoko, jeżeli między nami nic się nie zmieni odnośnie relacji itd.
nie jestem aseksualna xD ale no nie wiem, facet jako towarzysz życiowy itd. A jak facet dostanie laske z wysokim libido, to będzie miał podejrzenia, że się piszczała lub może się puszczac, jezeli nie bedzie w stanie jej zaspokoic.


@Kanarynka: A w tych podejrzeniach jest coś złego?
Naczytałaś się 16 letnich prawiczków z wykopu.
mi nie przeszkadza że laska się "puszczała" (skoro takim pejoratywnym określeniem nazywasz seks).

Jak pisałem trzeba się