Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi się nie chce uprawiać #seks pomimo, że jest przyjemny? Jest jednocześnie bardzo męczący. Moim zdaniem można porobić inne, fajniejsze rzeczy. Pograć razem, ugotować coś, iść na spacer, przytulać się.
Ale niebiescy to chcieliby cały czas, jakby gdzieś się spieszyli, że nagle im sie ten seks odbierze.
Mi w zupełności starczy raz w tygodniu, a nawet i na miesiąc.
W poprzednim związku nie miałam takiego problemu, bo niebieski nigdy nie inicjował, więc ja inicjowałam raz w miesiącu i był git.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 143
Nie wszyscy tego potrzebują


@Kindybal_xD: to jest biologia, to wynika wprost z biologi. Oczywiście będzie jakiś % który ma niskie libido bo ma niskie stany testosteronu czy innych hormonów.

i w cale nie jest najważniejszy nie może być celem w związku.


Prokreacja to jeden z najwaznijeszych celów życia. Znowu biologia.
oczywiście ludzka inteligencja komplikuję sprawę.

Możemy żyć w świecie fantazji albo po prostu nie przysypiać na lekcjach biologii.

Z resztą możesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Kanarynka: No ja mam takie same poglądy na to. No niby jest przyjemny, ale niczego nie urywa. I to nie chodzi o jakość tego seksu, na jego jakość nie narzekam. Ale mi to szkoda czasu na te ceregiele, jak mi się zachce (czyli raz na miesiąc xD) to i tak chce jak najszybciej skończyć, aby tylko zaspokoić jakieś swoje zwierzęce potrzeby. Idealnie to dla mnie 15 minut i po sprawie. A
@Kanarynka: a tak bez urazy, masz pare kg za duzo?

Ogolnie pod katem libido trzeba sie dobrac, bo jak widzisz, Ty juz zaczynasz sie tym meczyc i wrecz masz pretenesje, ze Twoj facet tak czesto chce.

Znam przyklad z mojego bliskiego otoczenia gdzie zwiazek 5letni upadl, bo dziewczyna miala #!$%@? na seks, raz w miesiacu tak byle jak i tyle jej wystarczylo.

To jest biologia, jak facet ma poped to nic
@CukrowyWykop: kobiety zwykle potrzebują mniej seksu w zwiazku. Inne rzeczy są bardzo ważne. Mężczyźni uparcie odmawiają zrozumienia tego. Z tego co zaobserwowałam, faceci chcą prostytutek a nie partnerek.

Btw, obecnie seks nie służy już prokreacji xD

@rodzer1223: o dokladnie! Strata czasu. Niczego to nie wnosi, a można inne rzeczy zrobić w tym czasie. Mój niebieski jest akurat niestety dlugodystansowcem, i u nas 15 min to trwa gra wstępna a to
@Kanarynka: no i widzisz, ide o zaklad, ze na 90% Twoja waga jest powodem braku libidio i takiego podejscia do seksu.

Co do tego, ze kobiety potrzebuja mniej seksu to nie jest to prawda. W ogole to jest taki #!$%@? mit, ze facet tylko mysli o dupach a kobiety to oczywiscie o wyzszych sprawach. Kobiety sa tak samo zboczone jak faceci i niekiedy w tym ich nawet przebijaja. Facet nie chce
@Wdermn: "przynajmniej raz dziennie" xD

Rok temu chodziłem do prostytutki która mi bardzo spasowała i ja jej też. Ruchałem i lizałem się z nią intensywnie przez dwie godziny, a ta mi przedłużała gratisowo czas bo chciała jeszcze. Ona się prosiła żeby dalej ją ruchać, zajebiste to było.
Nigdy żadnych aseksualnych lasek.
Ją szło ruchać dwie i pół godziny, po czym jak już mi starczało to ta chciała żeby jeszcze wieczorem ją