Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi się nie chce uprawiać #seks pomimo, że jest przyjemny? Jest jednocześnie bardzo męczący. Moim zdaniem można porobić inne, fajniejsze rzeczy. Pograć razem, ugotować coś, iść na spacer, przytulać się.
Ale niebiescy to chcieliby cały czas, jakby gdzieś się spieszyli, że nagle im sie ten seks odbierze.
Mi w zupełności starczy raz w tygodniu, a nawet i na miesiąc.
W poprzednim związku nie miałam takiego problemu, bo niebieski nigdy nie inicjował, więc ja inicjowałam raz w miesiącu i był git.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 143
@Kanarynka: Różnica w seksie jest taka że dla lasek to jak wyjście do opery czyli jak się zachce a jak już to musi być to super wyjazd z długim szykowaniem, sam występ musi być na wysokim poziomie bo inaczej to szkoda czasu się w to bawić. No i ile razy dziennie można chodzić do opery!? Jak się obejrzy słaby występ to się odechciewa na jakiś czas.

Tymczasem u faceta seks jest
"raz dziennie" ja #!$%@?ę. Ja to potrzebuję trzech orgazmów zanim wyjdę z łóżka, laska zwykle ma w tym czasie dwa razy więcej.
@M_xxx: Kłodą gdy juz do seksu dochodzi, nie jestem xd

@czuczupikczu: moze być tak, ze to kwestia wagi, bo ja ostatnio nie mam nawet siły grać na kompir popoludniami xD idę zrobic jogę, jakieś zakupki i spanko. Narazie czekam na dietę od dietetyka.

Jak nie wnosi... przeciez to bardzo zbliza dwoje ludzi, poznajecie sie emocjonalnie. Rownie dobrze moglbym zapytac a co CI wnosi czytanie ksiazki? Przeciez w tym czasie mozesz
@Kanarynka: To może problem twki w tym że ten seks faktycznie aż tak Ci się nie podoba ?
Seks jest jak lunapark jak idziesz z kuzynostwem i masz nimi jeździć to chcesz jak najszybciej to zrobić i po sprawie :P
Za to jak jesteś w zajebistym lunaparku to szukasz najlepszych kolejek i masz mega fun i się tym jarasz.
Nie wiem, nie znam Waszego związku ale sama w sobie się zastanów
Ale niebiescy to chcieliby cały czas, jakby gdzieś się spieszyli, że nagle im sie ten seks odbierze.


@Kanarynka: Zwykle byłem w sytuacji, gdy to różowa chce więcej, także szukaj dalej, znajdziesz takiego, co ci podpasuje :P
@Kanarynka: ale widzisz, mowisz, ze CIe meczy = niepodoba sie, wiec to kwestia Twojej sprawnosci fizycznej. Skoro nie masz sil nawet pograc na kompie tyklo robisz pare czynnosci i spac to sie nie dziwe, ze dodatkowa i to jeszcze fizyczna czynnosc Cie odrzuca, moze podchodzisz do tego jak do zbednego wysilku a nie zabawy i emocjonalnych przezyc.

W lozku to innego typu jest poznanie, jak poznajesz faceta co go zadowala a
@czuczupikczu: dla mnie jednak doznania są za małe i za krótkie na to, żeby marnowac az tak czas xD
@TenTypZez: nie chce mi się szuksc kolejnego. Nie jestem atrakcyjna dla facetów. Obecny niebieski odpowiada mi charakterologicznie i dobrze się z nim czuję.