Wpis z mikrobloga

no i jebs. moja Różowa #!$%@?ła focha że mi się nie chce z nią ciągle pisać, jak zjechaliśmy do domów rodzinnych na weekend (na co dzień mieszkamy razem) i spędzamy właśnie czas że swoimi rodzinami. lvl 25 i 24 here. Czy to serio ze mną jest coś nie tak czy z nią? xD #zwiazki #logikarozowychpaskow #tinder #badoo
Pobierz gooway - no i jebs. moja Różowa #!$%@?ła focha że mi się nie chce z nią ciągle pisać,...
źródło: comment_1615850221Jt8zblYzMO1GFFwtBdHCb3.jpg
  • 36
@Babazkebaba: jaki strzał w kolano? no bardziej normalnie nie można odpisać różowej, że gdy siedzi się w domu i widzi z rodziną po raz pierwszy od pewnie X tygodni i różowa zrobiła to samo, i ma się tylko z nimi WEEKEND, a zaraz znowu cały tydzień będziecie spędzać razem, to najważniejszą rzeczą w tamtym momencie nie jest pisanie dla samego pisania i wywieranie jeszcze o to presji. przecież za kilkanaście godzin
@gooway mireczku wiem że pewnie bardzo ją kochasz i ci na niej zależy ale moim zdaniem powinieneś mniej się przejmować jej fochami a więcej myśleć o sobie. Jeśli czujesz że masz racja a ona obraża się bez powodu to tak jest więc niech ona się ogarnia a ty rób dalej swoje
@gooway: ja mojej w prost powiedziałem że jak jadę do domu to nie ma zawracania dupy. Jadę raz kiedyś do rodziców i chce z nimi posiedzieć. Olej te karyne miras