Wpis z mikrobloga

wykopki się zesraly


@Kanarynka: I mają tym razem racje.

A widzisz tam słowo "mogą", a nie "muszą"? xD Eh ci biedni hetero mężczyźni...


@rodzer1223: Kobiety np. mogą nie #!$%@?ć takimi wpisami np.
Czekam, aż jakiś typ napisze, żeby kibole, seby czy dresy jednak przechodziły drugą stroną ulicy, bo jako facet po zmroku boję się dostać w zęby :)
Debilizm.
@laventel

ale was dupsko boli


Ale to nie ja się zesrałem ( ͡º ͜ʖ͡º)

"my mężczyźni też mamy źle halo look at me


Coo ? XD Napisałem, że to zupełnie zbyteczne spełnianie fanaberii, bo dotyczy sytuacji gdy najważniejszy jest dla mnie mój komfort i moje bezpieczeństwo. To raczej ktoś inny robi tu z siebie ofiarę

nikt wam nic nie każe robić

Cóż za łaska

Wykopki jak zawsze,
będziecie szukać powodów do obrażania kobiet i narracji typu "my mężczyźni też mamy źle halo look at me (,)" to żaden przymus,


@laventel: Oczywiście, ze żaden przymus ale nawet prośbę uważam za niestosowna i utrwalająca szkodliwe stereotypy.

W ogóle ja nie lubię „syndromu/kultury” ofiary i bycia płatkiem śniegu. Wszystkie ludzie się delikatne porobiły i odczuwające dyskomfort z #!$%@? wie czego a na pewno nie znajdujące się w
@Yudep ale fakt faktem. To faceci dużo więcej ryzykują idąc gdzieś w nocy. Kobiety mają jakiś nieuzasadniony lek. Mi mama kiedyś mówiła jak byłem dzieckiem że nie mogę byc poza domem w nocy bo chodzą babole xd kobiety tak nadal mają.
@masz_fajne_donice osobiście zawsze przyspieszam jak wracam sama po ciemku i ktokolwiek za mną idzie, nigdy nie zakładam obu słuchawek żeby słyszeć czyjes kroki, mimo że lubię słuchać muzyki, często się obracam i omijam facetów szerokim łukiem, zwłaszcza pijanych, staram się nie wchodzić w ciemne miejsca ))¯_(ツ)_/¯
@Teutonic_Reich: właśnie xD za czasów mojego simpienia w gimnazjum i liceum chodziłem na MMA i miałem takie #!$%@? fantazje że ratuje jakąś loszke z kłopotów a potem sie ruchamy jak we filmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podejżewam że każdy kox lub kibol ze skłonnościami do agresji myśli podobnie bo ile już akcji widziałem jak wychodziły dymy przez laske.
Kobiety w Polsce mogą sterować simpami jak pionkami. Ale
właśnie xD za czasów mojego simpienia w gimnazjum i liceum chodziłem na MMA i miałem takie #!$%@? fantazje że ratuje jakąś loszke z kłopotów a potem sie ruchamy jak we filmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Medel1n_: Ja tam nigdy do żadnej nie simpowałem, ale dobrze że ty się nawróciłeś. Wielu ma pewnie podobne fantazje o byciu takim białorycerzem na koniu, no ale to tak nie działa że
Oczywiście nigdy nie byłem taki głupi, ale byli inni frajerzy którzy dali sie wykorzystywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Medel1n_: To się chwali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pytały mnie czy #!$%@? jakumś gościom bo chciały sie mścić moimi rękoma xD

O #!$%@?, ja pamiętam do tej pory z mojego technikum jak niektórzy umieli się #!$%@?ć między sobą o względy jakichś lasek pod szkołą (nie
@Teutonic_Reich: jak byłem jeszcze w gimnazjum to laski z mojej klasy umawiały sie z 25 letnim Chadem nauczycielem od WF to wtedy zacząłem sobie kreować w głowie obraz kobiet który odbiegał od tego jaki przedstawiała mi mama próbując wychować mnie na simpa.
A w szkole średniej zacząłem handlować trawką i to była najlepsza decyzja w moim życiu bo dupeczki same szukały ze mną kontaktu i wpadały na chate ( ͡°
wtedy zacząłem sobie kreować w głowie obraz kobiet który odbiegał od tego jaki przedstawiała mi mama próbując wychować mnie na simpa.


@Medel1n_: Ja to już nawet w podstawówce zacząłem zauważać że kobiety nie są takie jak opowiada mamusia, babcia i ciocia, ale to pewnie przez to że na swojej drodze edukacji spotkałem się z patusiarami, karynami i innymi wyjątkowo chamskimi babskami, które oczywiście musiały być w mojej klasie. W gimnazjum właśnie