Wpis z mikrobloga

@Yudep: Uwazam, że to byłby miły gest, i jeśli jakiś mężczyzna widzi, że kobieta się go boi, to przecież może wykonać jakiś miły gest, by ją uspokoić. To tylko grzeczność. I ten poradnik był napisany dla osób, które są zainteresowane tym, by kobiety się nie bały, i by nie sprawiać im przykrości w nocy.
@Teutonic_Reich:

Tak jak było z tą godziną policyjną dla mężczyzn w Anglii, żeby kobiety "czuły się bezpieczniej".


Przecież to nie było powiedziane na poważnie, tylko jako odpowiedź do tak samo głupiego pomysłu, żeby kobiety nie wychodziły na zewnątrz jak jest ciemno. XD
@Teutonic_Reich: widziałam to tylko wspomniane w odpowiedzi do niewychodzenia na zewnątrz przez kobiety, nigdy na poważnie ani tym bardziej przez nią, więc dziękuję za poprawienie mnie. Nie miałam pojęcia, że ktokolwiek, a szczególnie osoba publiczna, palnąłby takie gałgaństwo oficjalnie.
Jak można na poważnie tak myśleć, czy w jedną czy w drugą stronę (°°
@Yudep: tak w sumie jestem facetem mam 26 lat, jestem wysportowany silny ale stronie od przemocy. I jako facet nie szlajam się nigdzie po nocy samotnie bo uważam ze jest bez sensu ryzykować spacer nocny na poczet ze można gdzieś zaliczyć #!$%@? czy ktoś może Cię skroić albo ewentualnie zabić. Także jest dzień na załatwianie wszystkiego
@Zralok @nowywinternetach @Riczard @gien o #!$%@? ale was dupsko boli że ktoś napisał że mężczyzna MOŻE tak zrobić jeśli tego CHCE bo nie chciałby żeby kobiety się stresowały bez powodu XD co by się nie działo to wszędzie będziecie szukać powodów do obrażania kobiet i narracji typu "my mężczyźni też mamy źle halo look at me (,)" to żaden przymus, nikt wam nic nie każe robić, a jedynie
osobiście nie widzę nic strasznego w tym poście xD dużo kobiet boi się mężczyzn po zmroku, zwłaszcza gdy idą same i takie zachowanie byłoby po prostu mile


@laventel: Dokładnie.
Sam też tak robię.
osobiście nie widzę nic strasznego w tym poście xD dużo kobiet boi się mężczyzn po zmroku, zwłaszcza gdy idą same i takie zachowanie byłoby po prostu mile


@laventel: No i #!$%@? to pokazuje wasze urojenia i #!$%@? nieznajomość faktów, bo facet ma 50x większe szanse obskoczyć oklep czy dostać dziesionę, no ale to trzeba omijać babki. Yhhh.

Już powoli mizginów z vikop.ru rozumiem jak czytam takie gówno.