Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 118
@Blackpill_RAW:

Ale jakie wygórowane standardy? Po prostu nie chce wam się zadbać o siebie, incele.
Zwykłe chłopaki na zdjęciach. Jak widzicie trochę siłki, zadbać nieco o włosy (nie trzeba wiele, dobry fryzjer/barber, może jakiś lakier) założyć dopasowane ciuchy i można już wyglądać jak człowiek i zgarniać pary na tinderze.
  • Odpowiedz
@drylu09 dla mnie mezczyzna zaczyna sie od 190 cm, z nizszym nie czulabym pozadania seksualnego. Takie mam preferencje, ze lubie wysokich, wy lubicie szczuple na przyklad i spoko kazdy ma prawo do swoich wymagan.
  • Odpowiedz
@drylu09 dlaczego nie? Porownuje jedna ceche ktora odrzuca plec przeciwna do drugiej takiej cechy. Nie kaze Wam sie umawiac z grubymi, wiec Wy nie miejcie pretensji do kobiet ze wola wysokich.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jak się czujesz z tym, że tak samo jak ja nie jesteś uznany za mężczyznę mimo że jesteś 20 cm wyższy?


@wilhelm99: W sumie całkiem dobrze bo poza wykopem 185 to normalny wzrost ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: ale co ten wpis ma wnosić? Że na tinderze są atrakcyjni goście?
Poza wzrostem i obecnością włosów (chociaż i tak większość młodych facetów jest akceptowalnie wysoka i nie łysieje) to resztę dopełniają cechy na które każdy ma wpływ.
Dobrze ubrać, zadbać o sylwetkę, ciekawe hobby, przekształcić ambicje na hajs i nauczyć się bajerować laski może każdy.
  • Odpowiedz
nauczyć się bajerować laski


@clearance: (ʘʘ)(ʘʘ)(ʘʘ)

Nie ma czegoś takiego jak podryw. Jeśli się podobasz z wyglądu to wystarczy być normalnym. Tzn, nie być mega-super-turbo-creepy dzikusem. I już masz "bajere". A jesli się nie podobasz z wyglądu to możesz wydać milion złotych na kursy podrywania u Mike-a Uwodzenie i NIC Ci to nie da.
  • Odpowiedz