Wpis z mikrobloga

Witajcie w Kumandrze!

Światu, z którego zniknęła wszelka nadzieja i harmonia, po raz kolejny zagrażają krwiożercze Druuny. A potężne i opiekuńcze smoki, mające trzymać zło w ryzach, pamiętane są tylko z legend. Czy jednak wszystko jest stracone?

"Raya and the Last Dragon" to najnowsza, zapierająca dech w piersiach animacja od Disney Studios, skierowana tym razem do widza z Dalekiego Wschodu. Czy jednak zachodni fani Myszki Miki mogą przez to poczuć się wyalienowani podczas seansu? W żadnym wypadku! Choć produkcja jest mocno skierowana do azjatyckiego odbiorcy, nadal pozostaje świetną przygodową rozrywką w fantastycznie wykreowanym świecie pełnym magii i mistycznych stworzeń.

Niestety wciąż nie możemy się nią cieszyć w kinach. W większości krajów jedyną możliwością obejrzenia tejże produkcji, jest zaopatrzenie się w abonament Disney+... oraz dopłacenie do Premier Access. Czy więc "Raya i Ostatni Smok" jest filmem wartym 25 dolarów?

Tego, jak i wielu innych rzeczy dowiecie się w powyższym podcaście. A dzisiaj rozmawiać będą Jacek Leniwiec oraz Patryk.

Miłego słuchania!

#leniwapopkultura #leniwypodcast #film #filmy #filmnawieczor #disney #disneyplus #animacja #kino #podcast #youtube #polskiyoutube
szogu3 - Witajcie w Kumandrze!

Światu, z którego zniknęła wszelka nadzieja i harmo...
  • 8
  • Odpowiedz
@szogu3: Dzięki za ten podcast. Ta bajka wpada do mojej topki bajek Disneya. W tym roku zobaczyłem tez Rango(angielska wersja z Depp'em ofkors ;d). Można tej bajce zarzucić dużo, jest parę scen i kwestii które nie do końca mi się podobają. Ale hej.. i tak jest bardzo dobrze w porównaniu do tego co wychodzi obecnie.
  • Odpowiedz
@szogu3: Akurat podałeś te lepsze tytuły, nie chodzi mi tylko o Disneya, ale całą branżę.

A jeszcze wracając do treści podcastu.
- ten smok to chyba trochę kalka Mushu z Mulan xd
- a jeżeli chodzi o fabułę, to zgadzam się z Wami całkowicie. Brakowało jakoś 30min materiału z rozwinięciem świata, postaci drugoplanowych. A mi najbardziej nie siedzi końcówka ze względu na Viranę. Ona w samej końcówce wali propagandą tej grupce
  • Odpowiedz