Wpis z mikrobloga

Witam 10 Marca miałem usuwane dwie ósemki po lewej stronie , przez pierwsze dwa dni był koszmar, gorączka i ból, pomagał ketonal forte. Od dzisiaj już nic nie boli , skrzep się uformował , nie krwawie, tylko czuje cały czas brzydki zapach z ust. Śmierdzi z górnej wyrwanej ósemki ale gdy sprawdziłem palcem to nie ma żadnej kieszonki co wskazywałoby na suchy zebodół. Po prostu śmierdzi z niej, przez co mam nieświeży oddech. zęby wszystkie zdrowe, jame ustną czyszcze na bieżąco plus stosuje kąpiel zębów (nabieram dentosept i trzymam 30 sekund bez "wodospadu" żeby nie wypłukać skrzepu. Chirurg założył szwy samorozpuszczalne. Czy to normalny objaw? Zamieszczam zdjęcie.

#stomatologia #dentysa #ortodoncja
boyka13 - Witam 10 Marca miałem usuwane dwie ósemki po lewej stronie , przez pierwsze...

źródło: comment_1615752192XlhiqjtQAniFxLXbY16C1N.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@boyka13: włącz sobie na tydzień zamiast dentoseptu eludril, działa dużo lepiej. Miejsce poekstrakcyjne dodatkowo smaruj elugelem 2x dziennie, też przez tydzień. Od razu będzie lepiej. Nie wiem, skąd ta wiara w dentosept, słabe efekty daje u pacjentow.
  • Odpowiedz