Wpis z mikrobloga

@aIkohoIik: a ja mam dwójkę i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy, mam kompana do grania na konsoli, mam z kim pojeździć na rowerze, czy pokopać piłe, mogłem iść do figloraju żeby się potarzać w tych plastikowych piłeczkach, bo jak byłem mały to tego nie było, gdy mam zły humor to zawszę mogę liczyć, że ktoś przyjdzie i mnie pocieszy, na ryby już nie muszę się prosić kumpla o towarzystwo
  • Odpowiedz
@Zielony_Ogr: zdajesz sobie sprawę, że wszystkie argumenty jakie wypisałeś wynikają z egoizmu? Zrobiłeś sobie niewolnika emocjonalnego i jeszcze się tym szczycisz ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@CXLV: co #!$%@? XD wycieczki rowerowe, granie w piłę czy łowienie ryb to wg ciebie niewolnictwo dla dzieciaka? XD

musisz mieć smutne życie jeśli do takich wniosków dochodzisz
  • Odpowiedz
#!$%@? XD wycieczki rowerowe, granie w piłę czy łowienie ryb to wg ciebie niewolnictwo dla dzieciaka?


@Zielony_Ogr: zesłanie dziecka na ziemię to niewolnictwo, zapychanie wolnego czasu nie ma tu nic do rzeczy. Głupi ludzie tego nigdy nie zrozumieją.
  • Odpowiedz
Ale wy jesteście #!$%@? XD dosłownie do szpiku kości. Skoro jesteś #!$%@?ą to fajnie, że znasz swoje miejsce i nie zamierzasz rozsiewać dalej swojej #!$%@? genetyki. Za rozmnażanie i ewolucję gatunku biorą się tacy jak Ja.


@RelaniU: miód na moje serce, gdy widzę twój ból dupy
  • Odpowiedz
@xydeN-: a dziękuję

zesłanie dziecka na ziemię to niewolnictwo


@fapowiczowski: za każdym razem jak widzisz rodziców pewnie im to wypominasz co? smutne musisz mieć życie jeśli widzisz je tylko w takich barwach, wyobraź sobie, że są ludzie którzy są szczęśliwi z dziećmi, mają rodziny spędzają z rodziną aktywnie czas, bawią się z dzieciakami i mają z tego kupę radochy
  • Odpowiedz