Wpis z mikrobloga

@hairsprayking3: to jest najlepsze, czarodziej soon, im starszy jestem tym bardziej zniechęcam się do zakładania rodziny z dziećmi. Byłem szczylem to myślałem że kiedyś będę ojcem a im starszy jestem tym bardziej nie chcę dzieci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 132
@aIkohoIik: nie ma się co czarować, większość tych bękartów jest z wpadek, a potem cudowni rodzice dopisuja do tego ideologię i zaczynają najeżdżać na innych, ze czemu swojego jeszcze nie mają, ze nie ma na co czekać, ze juz czas, że są niedojrzali skoro nie chcą, ze czas dorosnąć i tak dalej, zupełnie jak z religią katolicka xDDDDDDDDDD pluje na takich. Oczywiście do promila ogarniętych ludzi, którzy sami zdecydowali o
  • Odpowiedz
@aIkohoIik: z dziećmi jest jak z instalacją fotowoltaiczną w domu. Wywalasz 40 tys. na montaż a potem zwraca ci się 100 góra 200 zł na miesiąc. Zwróci się to po 20 latach jak nie więcej, prędzej się zepsuje. Kiedyś skrytykowałem sens takiej instalacji to otrzymałem grad minusów pewnie od ludzi którzy taką poczynili. Podobnie jest z dziećmi z tą różnicą, że tutaj mamy ok. pół miliona na 20 lat.
  • Odpowiedz