Wpis z mikrobloga

Z czasów zamierzchłych mojego jedynego związku z kobietą jedną z fajniejszych rzeczy było tulenie się rano i wieczorem na łyżeczkę.

Jeszcze do tego dziewczynaa lubiła swoją lewą ręką brać moją lewą rękę pod jej bluzkę i kłaść ją na jej p----i. O tak, bez macania czy coś poprostu aby ją objąć i w taki sposób razem poleżeć.

Chciałbym tak jeszcze kiedyś. (,)

#przegryw #feels #zwiazki
josedra52 - Z czasów zamierzchłych mojego jedynego związku z kobietą jedną z fajniejs...

źródło: comment_1615703648vTnCE6Ai2LYzVOqiIKC1q7.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@josedra52: Spanie z duperą do pewnego momentu jest spoko,ale bynajmniej w moim przypadku jak się już nasyciłem to po sexie nie chciałem żeby mnie dotykała. Chciałem po prostu się wyspać.


W sztuka obsługi penisa, czy jakoś tak tytuł leciał było o tym wspomniane. . Akurat to nic dziwnego... Tylko nieświadomi jakoś dziwnie na to reagują ...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@josedra52: no super uczucie. Plus prawie zawsze wtedy gałgan stoi na bacznosc i przyciskajac go do jej plecow/tylka robisz takie skurcze praciem i sie zastanawiasz czy ona czuje to pukanie do drzwi xD
  • Odpowiedz
a czm juz jej nie ma

@Decode:

czemu się rozstaliscie?

@pmub: Ponoć różnica charakterów jest super ale nie w przypadku kiedy mamy cichego introwertyka i osobę która jest cholerykiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No już pomijam kwestie takie jak łóżko gdzie mimo podobnego temperamentu to jednak
  • Odpowiedz
@pmub: Sama częściej inicjowała takie sytuacje bo ja się cykałem, taki brak pewności siebie raczej zbyt pociągający nie jest. Ona była ok - ocenić nie potrafię bo innej nie miałem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Natomiast dużo lepiej i luźniej było już po zakończeniu związku kiedy zdarzało się nam spontanicznie spędzać wspólnie czas.
  • Odpowiedz