Wpis z mikrobloga

@joolekk: jezu ja pamietam jak sie Jeleniem jaralem
Nie mowiac o Zurawskim w Celticu i wszyscy mowili ze on za pozno wyjechal a chyba byl to jeden z wiekszych talentow w ataku w polskiej lidze :(
  • Odpowiedz
@ChrzescijanskaUniaJednosci: Lewy raz powiedział "wam się oczy otworzą jak mnie się zamkną". To jest tytan pracy i nie tylko powinniśmy podziwiać go za to, że jest najlepszym piłkarzem na świecie, ale za to, że bez wielkiego talentu swoją pracą ma taką pozycję jaką ma i przy tym zarabia ogromne pieniądze. Można? można.
Szacunek mu należy się ogromny, bo mu nie o------o i cały czas jest trwoniącym od kontrowersji normalnym człowiekiem,
  • Odpowiedz
@Soshi: Lewandowski zawsze miał talent. Ale tak samo jak setki innych chłopaków z Polski, którzy teraz żłopiąc piwsko w klubie mówią - "byłem lepszy niż Lewy" i biorą kolejnego łyka. Ile ja słyszałem takich historii. Lewy otwiera wszystkim oczy i pokazuje, że nie ma znaczenia, że czegoś jeszcze nie umiesz i skąd pochodzisz. Nie ma drugiego takiego piłkarza, który by zrobił taki postęp w 10 lat.
  • Odpowiedz
Mówcie co chcecie ale imo nie da się już obejrzeć żadnego meczu Bayernu z polskim komentarzem bo co sekundę omgggg robert lewandowski mrugnął Mój faworyt to "woda jest mokra, trawa zielona, a Lewandowski strzela gola" xDD
I żeby nie było, nic mu nie ujmuję, możliwe że i top1 napastników na świecie ale kurrrrrr
  • Odpowiedz
@Minieri: to taki gol losu na picieszenie, tu swoj odbil ramieniem, przeciwnik podal stopa, bramkarz sie przewrocil, a lewy dostawil nozke bez potrzeby robienia jakiegokolwiek kroku
  • Odpowiedz
@Soshi: cóż, najlepszy piłkarz świata to duże określenie. Lewy jako a) napastnik b) topowego klubu ma znacznie większe szanse być tak nazwanym niż każdy piłkarz ze słabszego klubu na innej pozycji. Obiektywnie "najlepszego piłkarza świata" nie da się wyłonić, więc cieszmy się z Lewandowskiego, ale takie tytuły trzeba traktować z lekkim przymrużeniem i tyle.
  • Odpowiedz