Wpis z mikrobloga

  • 3
@Saper86 NFZ. Szpital Urologiczny w Katowicach.
Chyba nie robią na ogólnym. Ja miałem znieczulenie w kręgosłup, tak że nic nie czułem w dolnej części ciała. Jesteś świadomy ale dają dodatkowo jakieś magiczne środki tak że w sumie i tak zasypiasz otumaniony :-D nie było źle, tylko kujniecie w plecy nieprzyjemne.

Jesli idzie o niepłodność to zawsze jest szansa że jedno jądro było produktywne i akurat trafi do wycięcia. Ale to się rzadko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
@Saper86: przykro słyszeć, Mirku.
Mam ten temat za sobą. Trzy lata temu guz i jajo out. Półtora roku temu przerzut do węzłów okołoaortowych i trzy cykle chemii BEP. Dało w kość ale przynajmniej guza rozpuściło na amen.

Pisz to albo na priv jeśli masz jakieś pytania bądź chcesz pogadać. Garść informacji co mi pierwsze przychodzi do głowy.

Najlepsi radiolodzy są w stanie z bardzo wysoką skutecznością z USG rozpoznać utkanie guza
  • Odpowiedz
@mackry: chcę oddać, ale najpierw badanie jakości (które boję się, że zawalę).

Z tego co czytałem to dają ogólne lub od pasa w dół i jest opcja narkozy. Nie wiem jak to będzie wyglądać u mnie, ale wolałbym to wszystko przespać i obudzić się bez Josepha, pytanie czy robić operację prywatnie, czy oszczędzić 6 tysięcy i iść w NFZ
  • Odpowiedz
@szpongiel: wow, dzięki za info! Generalnie nie boję się przerzutów (pozostaję optymistą), mam tylko nadzieję, że diagnoza jest trafna i że będzie ok po usunięciu Josepha. Na pewno jakieś pytania mi się jeszcze pojawią, więc będę uderzał na pw :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Saper86 idź se plemniki zamrozić, albo zapładbiaj jak miałeś w planach bo na 99% będziesz bezpłodny
A sam rąk nie jest jakiś "zły" więc żyć będziesz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Saper86:

pytanie czy robić operację prywatnie, czy oszczędzić 6 tysięcy i iść w NFZ

Jeśli na NFZ jest opcja szybko bez czekania to raczej luz. Grunt to trafić na dobrego chirurga ale generalnie to nie jest przeszczep serca. Jeśli wszytko pójdzie sprawnie to w szpitalu będziesz dwie, max trzy doby.
Mnie ciachnęli na NFZ i poza tym, że kible były trochę #!$%@?łe to było ok.
Co prawda trafiłem tam po wizycie
  • Odpowiedz