Wpis z mikrobloga

Kontrakt na 127 tys dolarów podpisuje w takim stroju: Buty Airwalk Air1, Skarpetki: Under Armor, Spodenki: no name z TaoBao, Polówka: no name z Taobao, zegarek: Fossil fs5279, Plecak: Samsonite RED. Podczas ostatniej gunfoburzy z moim udziałem, grubo ponad 5 tyś wykopków stwierdziło że moje obudowy do telefonów są dziecinne i wieśniackie i nie powinienem ich zabierać na pertraktacje z kontrahentami ponieważ prezentuje się z nimi nieprofesjonalnie i niepoważnie. Każdy wie że aby odnieść sukces w biznesie lub na giełdzie należy działać dokładnie na odwrót niż wykopki radzą. Więcej zdjęć w komentarzach. Pozdrawiam serdecznie.
#tosachiny #pracbaza
LuckyStrike - Kontrakt na 127 tys dolarów podpisuje w takim stroju: Buty Airwalk Air1...

źródło: comment_1615621146b07RPvRtdlPAqOk4qugjO5.jpg

Pobierz
  • 360
  • Odpowiedz
@Jubei: lucky to niezbyt inteligentny ziomek, ale lubię oglądać jego filmy choćby dla jego żony lub cen rzeczy z marketu.

Raz napisze ze kiedyś nie nosił telefonu w skarpecie, teraz jest starszy i już nosi, tak samo teraz ubiera się jak azjatycki turysta, a za dwa lata wrzuci ze nosi garniaka bo nauczył się pokory czy coś innego wymyśli.

Sympatyczny na filmach, z realu trochę burka jak to Andrzej mówił.
  • Odpowiedz
Dobry z Ciebie troll byczku.

Tak samo jest u mnie w firmie. Mój szef zarabiajacy najwięcej chodzi w czapce za 7zl z decathlonu bo wystarczająca. Asystentka jego okulary Gucci i jakieś mega fancy ciuchy xd

Jak ktoś ma pieniążki to się nie obnosi i chodzi wygodnie
  • Odpowiedz
@korwasito: Jeśli chcesz żebym Ci zbadał rynek, skontaktował się z producentami, ogarnął ceny lepsze niż na alibaba, odsiał pośredników itd. to taka usługa kosztuje 300 euro. Jeśli dochodzi do podpisania kontraktu to te 300 euro są wliczane na poczet moich 2% marży więc wychodzi że przygotowanie oferty jest za darmo. To 300 euro ma na zadanie odsiać prawdziwych importerów od tzw. "pytaczy" którzy tylko marnują czas. Jeśli kogoś nie stać
  • Odpowiedz
Wygląda jak wycinek z jakiejś głupiej komedii w stylu the office, gratuluję kontraktu. Mam nadzieję, że samoocena ma się już lepiej :D
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: spoko że robisz ciekawe rzeczy w Chinach i pokazujesz to w internecie ale nie rozumiem jaka satsfakcje może dawać wygrywanie klutni w internecie z najprawdopodobniej 12 latkami chociaż przyznam że te obudowy w ręce na zdjęciu nawet zabawnie ci wyszły :)
  • Odpowiedz
@Mokrysiusiak3: nie no co ty ( ͡° ͜ʖ ͡°) triggeruje wykopków żeby łatwym sposobem wbić się w gorące, za każdym razem jak mnie tam wznoszą na fali hejtu to dostaje kilka zapytań na priw odnośnie importu z Chin
darmowa reklama ( )
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Stary takie fajne wpisy i filmiki na yt. Zawsze cos ciekawego do poczytania lub zobaczenia ale chyba troche ego Ci wywala do gory. I oczywiscie wykopki maja racje. Podpisywanie zawodowego kontraktu w szortach jest oczywiscie mozliwe ale to najzwyczajniej lipa. Garnitur i krawat to oznaka szacunku do drugiej strony i nawet podpisanie kontraktu za miliony $ tego nie zmieni.
  • Odpowiedz