Wpis z mikrobloga

Kontrakt na 127 tys dolarów podpisuje w takim stroju: Buty Airwalk Air1, Skarpetki: Under Armor, Spodenki: no name z TaoBao, Polówka: no name z Taobao, zegarek: Fossil fs5279, Plecak: Samsonite RED. Podczas ostatniej gunfoburzy z moim udziałem, grubo ponad 5 tyś wykopków stwierdziło że moje obudowy do telefonów są dziecinne i wieśniackie i nie powinienem ich zabierać na pertraktacje z kontrahentami ponieważ prezentuje się z nimi nieprofesjonalnie i niepoważnie. Każdy wie że aby odnieść sukces w biznesie lub na giełdzie należy działać dokładnie na odwrót niż wykopki radzą. Więcej zdjęć w komentarzach. Pozdrawiam serdecznie.
#tosachiny #pracbaza
źródło: comment_1615621146b07RPvRtdlPAqOk4qugjO5.jpg
  • 360
@LuckyStrike: kumpel handluje sezonowo różnymi pierdołami w miejscowościach wypoczynkowych (bransoletki, magnesiki, kubki, czapeczki itd. itp.). Sprzedaje to po cenach hurtowych ostatecznym handlarzom. Zdecydowanie nie jest to jednak jeszcze etap zwożenia kontenerami. Na razie brał towar od grubych ryb, które tak właśnie robią. Od jakich ilości/kwot jest w ogóle sens kontaktu z Tobą, biorąc pod uwagę jeszcze Twoje marże, koszt resaerchu itd.?
@LuckyStrike: To wygląda jakbyś miał okropne kompleksy. Pamiętam Twój wpis gdzie pisałeś, że szefostwo w firmie uważa te pancerne etui za niepoważne i żebyś ich nie używał, więc teraz żeby pokazać im kto tu rządzi celowo je eksponujesz na każdym zdjęciu? Po co, żeby ich zdenerwować? Takie zachowanie świadczy właśnie o kompleksach, z którymi najwyraźniej sobie nie radzisz.
@LuckyStrike: Myślałem, że zajmujesz się zupełnie czym innym, tylko pytałeś się o kupione obudowy.
Bo dla mnie osobiście są dość "wieśniackie" jak to określiłeś ostatnio nie kupiłbym sobie takiej.
@LuckyStrike: gratuluje kontraktu ale mam pytanie, niezłośliwe, czy oni tam każdorazowo "dokumentują" podpisanie umowy zdjęciami uścisku dłoni w różnych miejscach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LuckyStrike: generalizowanie i uogólnianie grupy 5k do całej społeczności wykopu, nie świadczy o wypowiadającym za dobrze, a tak to buta aż wylewa się z tego postu. Jak to się mawia, człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy.
@LuckyStrike jak bardzo aroganckim typem z wybujałym ego jesteś
+ no nie chce cię martwić ale ty ze swoim śmiesznymi kontraktami i udawaniem wielkiego biznesmena mógłbyś co najwyżej buty czyścić w zwykłym korpo pomijając w ogóle aspekt prezesów których jeden projekt może być wart więcej niż ty dasz radę osiągnąć przez całe życie ;)



mógłbyś co najwyżej buty czyścić w zwykłym korpo pomijając w ogóle aspekt prezesów których jeden projekt może być wart więcej niż ty dasz radę osiągnąć przez całe życie


@dead_inside19: Widze że kolega musi od poniedziałku do soboty ubierać sie tak jak mu inni każą. Imponuje ci szefostwo? BTW znałem takiego krula życia z korpo, co nadzorował grube projekty dla korpo do czasu aż go nie wywalili bo ośmielił się wdać w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LuckyStrike: No i spoko, obajtek w orlenie też działa "nieszablonowo". Możesz jeszcze przepisywać domy na rodzinę, w p0lsce to normalne ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)