Wpis z mikrobloga

Kontrakt na 127 tys dolarów podpisuje w takim stroju: Buty Airwalk Air1, Skarpetki: Under Armor, Spodenki: no name z TaoBao, Polówka: no name z Taobao, zegarek: Fossil fs5279, Plecak: Samsonite RED. Podczas ostatniej gunfoburzy z moim udziałem, grubo ponad 5 tyś wykopków stwierdziło że moje obudowy do telefonów są dziecinne i wieśniackie i nie powinienem ich zabierać na pertraktacje z kontrahentami ponieważ prezentuje się z nimi nieprofesjonalnie i niepoważnie. Każdy wie że aby odnieść sukces w biznesie lub na giełdzie należy działać dokładnie na odwrót niż wykopki radzą. Więcej zdjęć w komentarzach. Pozdrawiam serdecznie.
#tosachiny #pracbaza
LuckyStrike - Kontrakt na 127 tys dolarów podpisuje w takim stroju: Buty Airwalk Air1...

źródło: comment_1615621146b07RPvRtdlPAqOk4qugjO5.jpg

Pobierz
  • 360
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LuckyStrike: aha to gituwa. Nie śledzę tak dokładnie i tag koronawirus mam zablokowane ale myślałem że dla pewności obowiązek maseczek będzie się utrzymywał dłużej ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Zaczynam mieć wrażenie że każdy wykopek bordo który coś osiąga za granicą (patrz, Feuer), zaczyna mieć w pewnym momencie problem z głową ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@L3gion: Tak zwany cykl życia Mikroblogera :D
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: bro serio tak Cię zapiekła dupa o obiektywnie wieśniacką obudowę, że musisz przed randomami z neta chwalić się losowym XYZ kontraktem XD? Zaraz szef Januszex-Polbud może wrzuci umowę na rekultywację osadnika przy kopalni w Dupie Mniejszej na 10 razy taką kwotę i jak to zmieni, że nosi nerkę Pumy i skarpetki do sandałów? Możesz mieć nawet kontrakt na czyszczenie basenów Obajtka za 200tys zl miesiecznie to nie zmieni faktu, że
  • Odpowiedz
  • 0
@LuckyStrike żeś poszalał z tym plastikiem przyjaznym środowisku xD wiem że to tłumaczone i dla reklamy ale ti stał jest milion razy lepsza ;)

Ps. Działasz w jednym miejscu w Chinach czy jeździsz bo wielu miastach, bo wtedy te 300euro to trochę mało;)
  • Odpowiedz