Wpis z mikrobloga

Kontrakt na 127 tys dolarów podpisuje w takim stroju: Buty Airwalk Air1, Skarpetki: Under Armor, Spodenki: no name z TaoBao, Polówka: no name z Taobao, zegarek: Fossil fs5279, Plecak: Samsonite RED. Podczas ostatniej gunfoburzy z moim udziałem, grubo ponad 5 tyś wykopków stwierdziło że moje obudowy do telefonów są dziecinne i wieśniackie i nie powinienem ich zabierać na pertraktacje z kontrahentami ponieważ prezentuje się z nimi nieprofesjonalnie i niepoważnie. Każdy wie że aby odnieść sukces w biznesie lub na giełdzie należy działać dokładnie na odwrót niż wykopki radzą. Więcej zdjęć w komentarzach. Pozdrawiam serdecznie.
#tosachiny #pracbaza
źródło: comment_1615621146b07RPvRtdlPAqOk4qugjO5.jpg
  • 360
@huntforfur: ee? mam to w dupie, ani nie zadzdroszcze, ani nie kibicuje, jest mi totalnie obojetne, z raz czy dwa trafilem chyba przy temacie maseczek, nie ogladam tego na yt. za to te palowanie sie jakims "kontraktem" na tyle czy tyle i obudowami w telefonie to jakis absurd, koles zachowuje sie jak niedowartosciowany nastolatek muszacy w internecie szukac potwierdzenia wlasnej wartosci, chociaz oczywiscie ma na to tak wywalone i jest takim
@Rolnikt: w Polsce podobne kosztują od 170 d0 250 zł: https://www.ceneo.pl/86037217 w Chinach taka obudowa w hurcie kosztuje mniej około 6zł (patrz screenshot)jesteśmy w trakcie przygotowywania oferty na akcesoria GSM, po ostatnim wpisie na temat tych obudów mieliśmy dużo zapytań na ten temat. Niestety zamówienia były dość małe więc postanowiliśmy że będziemy robić konsolidacje i wyślemy wszystko na raz jak zbierze się więcej chętnych.
kontakt@tosachiny.pl whatsapp: +8618588947840
źródło: comment_1615630340vv8kLGbZRqDihE9ySer55M.jpg
@LuckyStrike: bro serio tak Cię zapiekła dupa o obiektywnie wieśniacką obudowę, że musisz przed randomami z neta chwalić się losowym XYZ kontraktem XD? Zaraz szef Januszex-Polbud może wrzuci umowę na rekultywację osadnika przy kopalni w Dupie Mniejszej na 10 razy taką kwotę i jak to zmieni, że nosi nerkę Pumy i skarpetki do sandałów? Możesz mieć nawet kontrakt na czyszczenie basenów Obajtka za 200tys zl miesiecznie to nie zmieni faktu, że
@LuckyStrike żeś poszalał z tym plastikiem przyjaznym środowisku xD wiem że to tłumaczone i dla reklamy ale ti stał jest milion razy lepsza ;)

Ps. Działasz w jednym miejscu w Chinach czy jeździsz bo wielu miastach, bo wtedy te 300euro to trochę mało;)
@LuckyStrike ani stylowo ani wygodnie.
Skoro gorąco i ma byc wygodnie, to po cholerę kisić stopy w skarpetach i butach.

Jak mam byc bardzo na luzie i jest gorąco to tylko elegancki skórzane japonki.

Oczko wyżej to oddychające (geox) mokasyny i spodnie chinosy.

Też na luzie latem w PL mam spotkania ale z szacunku DO SIEBIE mam wtedy mokasyny, chinosy, na górze koszulka polo lub oczko wyzej lniana z dlugim (podwinietym) rękawem.