Wpis z mikrobloga

Kontrakt na 127 tys dolarów podpisuje w takim stroju: Buty Airwalk Air1, Skarpetki: Under Armor, Spodenki: no name z TaoBao, Polówka: no name z Taobao, zegarek: Fossil fs5279, Plecak: Samsonite RED. Podczas ostatniej gunfoburzy z moim udziałem, grubo ponad 5 tyś wykopków stwierdziło że moje obudowy do telefonów są dziecinne i wieśniackie i nie powinienem ich zabierać na pertraktacje z kontrahentami ponieważ prezentuje się z nimi nieprofesjonalnie i niepoważnie. Każdy wie że aby odnieść sukces w biznesie lub na giełdzie należy działać dokładnie na odwrót niż wykopki radzą. Więcej zdjęć w komentarzach. Pozdrawiam serdecznie.
#tosachiny #pracbaza
LuckyStrike - Kontrakt na 127 tys dolarów podpisuje w takim stroju: Buty Airwalk Air1...

źródło: comment_1615621146b07RPvRtdlPAqOk4qugjO5.jpg

Pobierz
  • 360
  • Odpowiedz
@LuckyStrike osobiście po czymś takim nigdy bym z Tobą nie robił żadnych interesów. Co innego jest żartować sobie na portalu ze śmiesznymi kotkami i pokazanie, że do podpisania poważnego kontraktu można iść ubranym na luzie, a co innego szydzenie z osoby, z którą podpisuje się ten kontrakt.
Taka moja skromna opinia.
  • Odpowiedz
@zieloniutkazielonka: No teraz już wiem, tzn. dowiedziałem się dzisiaj na wykopie że 500 000 zł to jest śmieszna kwota i tylko się zbłaźniłem wspominając tu o takich groszach. Co prawda to tylko jedna maszyna która kupiliśmy w tym tygodniu ale nie będę już wspominał o innych które sprzedaliśmy wcześniej (np. to albo to) bo tylko się pogrąże. Już wiem jakim jestem żałosnym wieśniakiem wywodzącym się z biedy (dlatego wspominam publicznie
  • Odpowiedz
@zieloniutkazielonka:
The standard rate of VAT is 13%. Following the 2012-16 VAT reforms, there are only four VAT rates in China, plus nil rating.

There are other taxes, including Business Tax (3% to 20%) on services. For small entrepreneurs, the VAT rate applicable is 3% with limits on VAT deductions.

China VAT rates

13% Standard All other taxable goods and services
9% Standard Retail; entertainment; hotel; restaurants; catering services; real estate
  • Odpowiedz
@LuckyStrike:
Czytam komentarze i jest trochę racji co do kwoty kontraktu, sam pamiętam że w korpo którym kiedyś pracowałem studenci mieli taki budżet na zakupy sprzętu do wydania w ciągu 2 miesięcy bo nie było komu się tym zająć, więc nie jest to raczej zawrotna kwota na kontrakt, w jakiejś małej firmie może i tak.

Niby dobrze że zamiast narzekać to bierzesz się do pracy, jednak robisz to w taki sposób
  • Odpowiedz
@ce029c47: Po pierwsze nigdy nie uczestniczyłem w nagłaśnianiu zbiórki za pomocą mojego kanału YouTube. Moja żona wpiekla chleby na aukcje charytatywna w Chinach które się sprzedały za chyba 250 zł od sztuki po przeliczeniu na PLN. I nie chwaliłem się tym na swoim kanale.
NIGDY nie próbowałem pompować swoich zasięgów na tragedii jaka spotkała tego chłopaka i chciałbym żeby to było jasne. Pomyliłeś mnie z innym kanałem.
Po drugie ja rozumiem
  • Odpowiedz