Wpis z mikrobloga

Kontrakt na 127 tys dolarów podpisuje w takim stroju: Buty Airwalk Air1, Skarpetki: Under Armor, Spodenki: no name z TaoBao, Polówka: no name z Taobao, zegarek: Fossil fs5279, Plecak: Samsonite RED. Podczas ostatniej gunfoburzy z moim udziałem, grubo ponad 5 tyś wykopków stwierdziło że moje obudowy do telefonów są dziecinne i wieśniackie i nie powinienem ich zabierać na pertraktacje z kontrahentami ponieważ prezentuje się z nimi nieprofesjonalnie i niepoważnie. Każdy wie że aby odnieść sukces w biznesie lub na giełdzie należy działać dokładnie na odwrót niż wykopki radzą. Więcej zdjęć w komentarzach. Pozdrawiam serdecznie.
#tosachiny #pracbaza
źródło: comment_1615621146b07RPvRtdlPAqOk4qugjO5.jpg
  • 360
@LuckyStrike: Teraz jeszcze bym coś o garniturach napisał, wykopki lubią myśleć, że jak mają garniak za 500zł z marketu to od razu 1000 do prestiżu, wszystkie laski ich, a każual to marynarka i jeansy, wszystko poniżej to wiocha.

Ze swoją stylówą możesz striggerować mnóstwo polaczków
@LuckyStrike: Czy komplement ¯\_(ツ)_/¯ Szacun że ci się udało w życiu. Zwyczajnie szkoda gdy ktoś z osoby fajnie relacjonującej życie w "egzotycznych" krajach zaczyna zmieniać się w atencjusza tylko szukającego jak tu wywołać "ból dupy". Co już zaczyna być widoczne po twoich komentarzach, nie chcesz być tym fajnym członkiem społeczności tylko tym trollującym, wyśmiewającym i wiecznie zasłaniającym się "hejtem" czy właśnie "bólem dupy biedakuf".
Gratki! Czego dotyczy kontrakt? Handlujesz z chińczykami?
Nie śledzę na bieżąco, więc nie wiem dokładnie czym się zajmujesz, ale zawsze myślałem, że handlujesz towarem chińskim w pl. Handlowanie z chińczykami, którzy słyną z konkurencyjności cen musi być trudne?
Jakie marże osiągasz na takim kontrakcie?
@L3gion: Dziękuje za komplement. Szczerze mówiąc to próbowałem być "fajnym" ale słabo się to tu sprzedaje i cokolwiek nie wrzucę to zaraz robi się jakiś hejt na Chiny. Po prostu najłatwiej w ten sposób uzyskać atencje i po godzinie wjechać w gorące. Darmowa reklama ( ͡ ͜ʖ ͡)
@LuckyStrike: japrdl xd

typie, widac, ze czlowiek ze wsi wyjdzie, ale wies z czlowieka nigdy( ͡° ͜ʖ ͡°)

wszystko spoko, to nie jest hejt, doskonale rozumiem, ze pracujac na wsi i robiac podpisujac NANO kontrakt z potomkiem chlopa w pierwszej linii musisz wygladac jak oni, a no nie oszukujmy sie - troche jeszcze im brakuje do swiatowych standardow.

czy uwazam, ze to zle? ani troche. czy uwazam,