Wpis z mikrobloga

@mishek:

Nie wiem jak wy Mirki, ale ja nie wyobrażam sobie kupować buty online. Nie w czasach gdy rozmiar 43 adidasa jest mniejszy niż 43 od Nike. Nie wspominając już o innych markach.


Dokładnie. Zawsze miałem w butach Adidasa 44,5-45. Ostatnio nie mogłem się nadziwić bo w sklepie pasowały 46 i 1/3 i takie kupiłem. Nie mówiąc o innych markach bo tam też mam różne rozmiary. A jestem starym bykiem więc
Nie w czasach gdy rozmiar 43 adidasa jest mniejszy niż 43 od Nike


@mishek: myślę że większość ludzi kupuje buty tej samej marki, jeżeli już kupuje markowe

Dlatego to taki świetny biznes - kup buty online raz, jak będą pasować to będziesz kupował dokładnie ten sam model ewentualnie od tego samego producenta w tym samym sklepie według tej samej rozmiarówki

Oczywiście pod warunkiem że nie sprzedadzą chały, z tym może być
Nie wiem jak wy Mirki, ale ja nie wyobrażam sobie kupować buty online. Nie w czasach gdy rozmiar 43 adidasa jest mniejszy niż 43 od Nike. Nie wspominając już o innych markach.


@mishek: Od tego jest długość wkładki w centymetrach, a nie jakieś dzikie rozmiary. Na stronie Adidasa dodatkowo nawet jest miernik "dopasowania" bo pewne buty trzeba kupić pół rozmiaru większe/mniejsze np. w siatkowanych dopasowanych będzie Ci wystawiał duży palec, więc