Wpis z mikrobloga

Kwota wolna to wybitny projekt stratega zrównujący szKODników z ziemią, ale nie jest idealny, bo uzależnia nas od UE. Ja bym nie dał brukselskim libkom kamienia do pilnowania, nie mówiąc już o przypilnowanie interesu klasy robotniczej. Z tego powodu PiS powinien dywersyfikować sojuszników.

Obecnie szansą dla Polski są Chiny, i ich cud gospodarczy. Stąd też jestem zaskoczony ostrością osądu przewodniczącego K., bowiem Strateg od lat oczekiwał na następny, cyklicznie powstający kryzys. Wypadł Covid. Naturalnym następstwem kryzysu na zachodzie jest odbudowa, finansowana przez nisko oprocentowane kredyty. Więc zadłużymy się w UE, a spłatę możemy odraczać. Zupełnie nie zdziwi mnie jeżeli nazwą to od dawna wyczekiwanymi reparacjami od Niemiec.

W pewnym momencie rozwoju we względnym dostatku sponsorowanym przez unię, staniemy się możliwie niezależnym krajem. Znacząco wzmocnimy swoje relacje handlowe z resztą świata.

Teraz pewna oczywistość. Kraje rozwijające się, mają znacznie większy wzrost PKB, niż kraje rozwinięte, bo gonią, a podążać za kimś łatwiej niż wytyczać nowe szlaki. Więc za 30 lat, dominacja supermocarstw jak Stany, Europa znacznie się zmniejszy, względem obecnie biednych krajów. Więc to będzie sensowna alternatywa dla współpracy, na wszelki wypadek.

Szokujące jest, że Jarosław nie planuje na rok do przodu. Z tego co widzę, i obserwuję on ma zaplanowane wszystko na dziesięć lat po swojej śmierci, jeżeli nie dłużej. Nie zniechęcał do UE bez powodu. Wszystko się składa w jeden obraz. Jarosław stworzył skomplikowane modele i wypełniał swoje założenia od początku. Więc wbrew przekonaniu libków, powinniśmy wspierać naród polski i partię u władzy. I skutecznie zabezpieczył Polskę na wypadek niechęci, lub agresji ze strony szybko starzejącego się społeczeństwa Niemieckiego.
#niemcy #polityka #neuropa #4konserwy #antykapitalizm #filozofia nie bijcie #bekazlibka
s.....t - Kwota wolna to wybitny projekt stratega zrównujący szKODników z ziemią, ale...

źródło: comment_1615569996am7Pwzs2jeTBDBxTZHAXsb.jpg

Pobierz
  • 7