Wpis z mikrobloga

Siemanko legowe świry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam dylemat dotyczący zakupów w sklepie Lego.
Napaliłem się na Amelkę, ale nie uśmiecha mi się kupować jej na ebay, bo cena trochę wygórowana jak za zestaw składający się z 203 elementów. Ale jak nie będę miał tego zestawu, to umrę XD
Promocja trwa do 17 marca, we wtorek wjeżdża wypłata i planuję kupić lądownik. Ale nie wiem jaką zapchajdziurę dobrać do tego lądownika.
Lądownik jest za £84,99, więc brakuje 15,01, żeby Amelka wskoczyła do koszyka. Polecacie coś fajnego, żeby dopełnić zamówienie?
#lego
  • 20
@hoppek: 40466 + 40442 xD
Riksha spoko też jest: 40469
Dodatkowe żarcie: 40465
Traktor: 60287
łódź podwodna: 60264
terenówka na safari: 60267
albo tory do ciapongów: 60238 + 60205
  • 1
@damw: Żaden z tych zestawów nie podoba mi się XD Chyba po prostu wezmę Nissana z Speed Champions i wyjdzie mi odpowiednia kwota. A sam nissan podoba mi się też.
@damw: @hoppek

40466 + 40442 xD

Riksha spoko też jest: 40469

Dodatkowe żarcie: 40465

Traktor: 60287

łódź podwodna: 60264

terenówka na safari: 60267

albo tory do ciapongów: 60238 + 60205


40466 + 40442 - nie skomentuję... :)
40469 - wyglada fajnie
40465 -zawsze plus
60287 - moj must have city na ten rok
60264 - ewentualnie
60267 - posiadam, calkiem spoko zestaw. Troche schematyczny ale na polke idealny
60238 + 60205
@hoppek Pomijając wpisy Innych legowych świrów bardzo polecam sprawić sobie również Nissana GTR speed champions. Na zywo wyglada naprawdę zajebiście. Sam uważałem go jako najsłabszy model z tej serii 8 stud, ale po złożeniu zmieniłem zdanie.
@hoppek z ciekawosci zlozylem go sobie przed zakupem w studio (program do projektowania zestawów z lego jbc) i doceniłem to, w jaki sposob projektanci uzyskali ciekawe linie nadwozia (np auto ma wyzej tyl o wysokość 1 plate przez co jest delikatnie pochylone, maska również nie jest zamontowana na płasko, tylko jest pod delikatnym kątem, do tego elementy zderzaka. no po prostu uzyskali zajebistą bryłę) poletzam
  • 0
@Charlie_pl: Kurde to w takim razie muszę sobie ogarnąć ten program do projektowania zestawów. Mam nadzieję, że w programie łatwo się przykleja te cholerne naklejki XD
@Charlie_pl: a jak się pobiera te zestawy do stud.io? Bo wszedłem sobie na rebrickable, wyszukałem zestaw i tam jest coś takiego jak Export Parts i niezależnie od tego, co pobiorę, to Studio mi nie wykrywa tych projektów. Chyba, że to się inaczej pobiera.
@hoppek nie siedzialem w tym studio dluzej i nie mam pewnosci czy to tak dziala, ze mozna pobrac liste klockow i zaimportowac do programu (wydaje mi sie ze eksportowac klocki mozesz w celu np latwiejszego znajdowania potrzebnych klockow u sprzedawcow, ale moge sie oczywiscie mylic) Ja z poziomu programu importowalem klocki przez wpisanie numeru zestawu ktory mnie interesuje