Wpis z mikrobloga

Siemano, mam taki problem ( m.i. jak na zdj ) , wyskakuje problem exploraratora plików, wyskakuje jakiś komunikat z błędami. Dysk SSD systemowy, zew. podłączony na USB 500 GB HDD. Wie ktoś może o co tutaj chodzi ? , jak był podłączony dysk zewnętrzny to nie mogłem uruchomić systemu, zatrzymywało się na tych komunikatach , które są na zdjęciach, gdy odpiąłem HDD , system uruchomił się , ale błędy exploratora dalej wyskakiwały, głównie w początkowej fazie korzystania z systemu win 7 x 64 professional
body87 - Siemano, mam taki problem ( m.i. jak na zdj ) , wyskakuje problem explorarat...

źródło: comment_1615556605ZsCGauBmDifLYOOzla6FMz.jpg

Pobierz
  • 25
@body87: na mój gust to nie miałeś w biosie ustawionej kolejności bootowania i jak podłączyłeś dyzk zewnętrzny to szukał tam systemu którego nie ma i zonk

a co do dysku wewnętrznego to idk, ciężko na ślepo się domyśleć
@NPC_358034: Nie da się tak funkcjonować normalnie na systemie, wyskakuje jeszcze czasami, ale bardzo rzadko błąd coś tam o pamięci, jak się pojawi, to zrobię screena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@body87: tak na przyszłość, jak robisz jakieś skany dysku to rób je czytelnie, bo dla mnie to wykres kiełbasy od ogórka. Najlepszy jest bodajże hdtune, bo ma testy transferów i badsectorów i ogólną diagnostykę parametrów

na mój gust wygląda na to że jakaś biblioteka dll uninstall_explorer powoduje crashe. Sama nazwa brzmi podejrzanie. Co to wogóle jest?