Wpis z mikrobloga

#rekrutacja #cyberbezpieczenstwo #it

Mam jakieś ponad 10 lat doświadczenia w IT (infrastruktra, cybersec, piszę jakieś jednolinijkowce w pythonie i ps). Mam teraz robotę, ale szukam czegoś innego i nie jestem w stanie przejść do kolejnych etapów. Na większość technicznych pytań odpowiadam raczej poprawnie (wiedza własna + wiedza z neta), ale zdarza mi się wejść w polemikę z #!$%@? dandysami w musztardowych spodniach. Co robię nie tak?
  • 11
@BratProgramisty: to wtedy hr nie rozumiejac sytuacji daje note "pan maruda, lubi sie sprzeczac", bez wzgledu wlasnie na to ze to ich it leci w ciula.
w sumie jak nie lubisz "miekko dyskutowac" to lepiej ze wychodzi do teraz a nie po zatrudnieniu
mysle ze znajdzie sie gosc ktory tez lubi na ostro, jak bedziesz w 2-3 linni bez kontaktu z klientami to takie podejscie nie przeszkadza
@BratProgramisty: powiem tak
Mnie drazni ze jak opisuje sytuacje i zwracam uwage na pewnie niuanse dlaczego cos sie #!$%@? i mowie ze przyczyna jest zlozona z powodow A,B,C. I za 2-3 godziny wraca do mnie dyrektor z pytaniem, a slyszalem ze #!$%@? sie przez D. Czyli nie posluchali mnie, nie zrozumieli, albo zle zrozumieli, albo gdzies w tym gluchym telefonie cos sie urwalo.

Zatem sytuacja jest taka ze biznes zawsze cos