Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę, że do tej pory w sklepach (bo właściwie nigdzie indziej nie chodzę od dłuższego czasu) widywałem dwa rodzaje ludzi bez maseczki:
1. z niedoborem atencji,
2. z niedoborami intelektualnymi.

Osoby z grupy 1. zazwyczaj sprawiały też wrażenie pasujących do grupy 2.

#koronawirus #szury #bekazprawakow #covid19
FlasH - Tak sobie myślę, że do tej pory w sklepach (bo właściwie nigdzie indziej nie ...

źródło: comment_1615535857BZ0ubWQvBEKUckazauUAGe.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
lepiej niech nie zakłada w ogóle

@swag23: wtedy pojawia się problem z uciążliwością obsługi i wydłuża to czas załatwiania sprawunków.

zakładanie maski i wystawienie nosa na wierzch jest gwarantem tego ze dana osoba zaczyna wyglądać jak totalny debil.

Cóż, czasem trzeba wybierać między rozwiązaniem estetycznym a praktycznym. Trochę jak z czapką w zimie albo majtkami wyszczuplającymi z Bridget Jones :-).
  • Odpowiedz
@FlasH: No tylko skoro większość ludzi nie używa tej maseczki prawidłowo, to po co niby one są? Myślisz, że ta maseczka cokolwiek chroni, jak między nosem a policzkiem, z boku, czy na brodzie masz wielką dziurę, albo w ogóle jak ludzie noszą je na nosacza?
Przecież to jest równie skuteczne co przyłbice w 90% przypadków jak to ludzie noszą, czyli nic. Tak samo myślisz, że jak ktoś kichnie czy kaszlnie
  • Odpowiedz
@FlasH: Większość bez masek to stare dziadki, Seby i Karyny, dziś w galerii mijałem takich przedstawicieli n------y dół IQ ochrona ich wyprowadzała xD Ale on nie będzie nosić kagańca, mordę darł przepitym głosem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FlasH: nie noszę bo nie lubię, jestem już zaszczepiony nawet dwiema dawkami a w UK nie ma obowiązku udokumentowania dlaczego nie nosisz, są karteczki do wydrukowania na rządowej stronie jak nie chcesz się tłumaczyć.

Jakby te maseczki były tylko rekomendacją to może bym się zastanowił nad założeniem na te kilka minut w sklepie ale tak to gardze w opór, zwłaszcza jak jest tak jak w Polsce że trzeba nosić na
  • Odpowiedz