Wpis z mikrobloga

@sklerwysyny_pl: @LJBW603: @baltic-vodka: jakby podpier*alał zakupy kogoś młodego podczas godzin dla seniora, wejście do lasu albo przekroczenie limitu w sklepie, to też byście mu bili brawo? zastanawiam się czy w imię własnych poglądów zgłosilibyście własnych rodziców, że źle noszą maseczkę albo co gorsza, zakazaną przyłbicę, bo nie zgadza się to z poglądami?

tak się właśnie dzieli ludzi w imię ich własnych przekonań
@Tino: Kościoły powinny być zamknięte na głucho, z tej perspektywy dobrze, że ktoś zgłasza, jakkolwiek w tym wpisie chodziło o to jak działa mafia watykańska w Polsce, że nie kryje się ze swoimi metodami działania, że w obecnej sytuacji politycznej ma totalne wyjebongo na prawa obywatelskie czy prawa człowieka
@LJBW603: Nie mam pojęcia co miał oznaczać ten komentarz - to jak się czasem rozmawia z różowymi, a ona Ci odpisuje "?" - i nie wiesz o co chodzi. Napisałem, że fajnie strollowali kolesia, który chciał być zgodny z prawem i ciekaw jestem czy taka sama reakcja byłaby, gdyby zgłaszał ludzi w innych miejscach. Czy to byłby kościół, fryzjer, sklep albo dowolne inne miejsce, to nie popieram takich donosów i wyraziłem