Wpis z mikrobloga

Mirki, ile działa Wam na jednym naładowaniu czytnik? Ja mam swiezutkiego Pocketbooka basic lux 2 (dwa razy ladowany) i teraz po 4 h czytania bez podświetlenia mam 50 procent baterii. Czy to normalne? Umyka mi dosyć szybko ta bateria
Pierwszy raz po naładowaniu go do pełna po zakupie po 7h czytania miał 30 procent, przy 40 procentach już wolał do ładowania, bo słaba bateria

To normalne? Na czym może ubywać mi bateria? Albo jest uszkodzony? #czytniki #pocketbook #ebook
  • 12
@Magadanka: Ja kiedyś przez 2 tygodnie ładowałem na ładowarce i kablu z Xiaomi, to mi bateria parę godzin dziennie trzymała.
Wróciłem do oryginalnej i mam na parę tygodni (w zależności od czytania).
Wifi często mam wyłączone, ale i tak nie powinno tak szybko "żreć" baterii.
Jak nikt Ci nie pomoże np tutaj, a masz gwarancję to oddawaj.
@Magadanka: Zależy ile czytasz i ile książek wrzuciłaś (indeksuje je = jest zajęty i zużywa baterię). Ja czytając wyłącznie w nocy wyłącznie z podświetleniem powiedzmy z godzinę - ładuję raz na 2-3-4 tygodnie. Wifi off. To nie telefon, że czekasz na powiadomienia. PW3
@bialy100k: po kilku godzinach czytania zleciała połowa z całości baterii, na przykład w niedzielę
Ale dzisiaj czytając przez 3h z kolei zleciało tylko 3 procent xD
Oprócz moich wrzuconych 4 w bibliotece mam 130 pozycji, które były wgrane już wcześniej razem z zakupem