Wpis z mikrobloga

@Fiszermen: Do niedawna używałem podobnego komputera do photoshopa i dawał radę, jak niektórzy doradzają, może warto poszukać jednak czegoś lepszego ale jeżeli nie to i na tym amatorsko da się coś tworzyć, sam zrobiłem mnóstwo grafik na tak tanim sprzęcie i wspominam to miło
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LuckyStrike: to nie nadaje się do edycji grafiki dziś. Nawet jeśli miałby starego Photoshopa, to jednak sam obrabiany materiał jest dziś w większej rozdzielczości i przy wielu warstwach i opcjach mieszania, czy nawet pędzlach do retuszu to trzeba mieć lepszy procek i szybsze pamięci, aby z frustracji nie wyskoczyć przez okno. Na tym górnie to możesz robić favikony i rysować jakieś prostackie logotypy z prostych, matematycznych kształtów, albo wykadrować fotkę
  • Odpowiedz
@sidhellfire: ddr3 mówisz poszły w górę? Mam 8gb takich wypasionych ddr3, jak znajdę to sprzedam za grube hajsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wracając do tematu. Powiedz mi jak 10 lat temu ludzie pracowali na ps? Crashowal im ps nonstop? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
OP pisze ze amatorsko chce się pobawić. AMATORSKO. wiec zainstaluje win7 Stara wersje ps i będzie mu śmigać elegancko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LuckyStrike: c---a się znasz, a będziesz się wykłócał?
Jeszcze takie złote rady jak instalowanie Photoshopa11 i stary system. Chyba żeby edytować foty zrobione telefonem sprzed dekady. Szkoda klawiatury się kłócić. Po prostu zachęcasz do w-------a kilku stówek w błoto.
  • Odpowiedz