Wpis z mikrobloga

The meeting began with a brief presentation of the new Uncharted Chronicle Edition for PC and PS5. A new collection that includes all the games released in the franchise from PS3 games to the latest released on PS4, and which also includes Uncharted Golden Abyss. With upgrades for fps, textures and resolution. [Uncharted Chronicles Edition launch is currently set for 2021 on PC and PS5

Ciekawe czy rzeczywiscie takie cos jest planowane. Jesli tak, to z checia za te pare lat kupie i ogram jeszcze raz przede wszystkim Lost Legacy oraz U4.

#ps4 #ps5 #sony #playstation #naughtydog #uncharted #nextgennews
  • 15
@stormkiss: oddanie Uncharted na PC byłoby strzałem w stopę moim zdaniem. Choć kto wie co tam w głowach zarządu Sony siedzi. Dużo pewnie zależy od tego jak się HZD sprzedało i czy im słupki ładnie wyglądają
@Cinkito: ogolnie oddanie gier PS na PC to dla mnie ogromny minus. Gry ekskluzywne sprzedaja konsole, wiele osob kupuje PS, bo tylko tam moze zagrac w GoW, Uncharted czy H:ZD, ale to nie moja firma, nie moje slupki finansowe ;)
@stormkiss: to znaczy HZD wydawało się względnie rozsądnym ruchem. Zapowiadamy nową część, więc stara wychodzi na PC jako forma reklamy. No jestem w stanie to zrozumieć. Gra na PS4 była już do kupienia za 39 zł i myślę, że kto chciał ograć to ograł. Zresztą widać to było po wynikach sprzedaży na Steamie, gdzie gra się jakoś zabójczo nie sprzedała i myślę, że to właśnie temu, że ludzie nie widzieli sensu
@Cinkito: A jak dla mnie zarówno Days Gone jak i Uncharted ma sens. Prawie pewne jest że wyjdzie Days Gone 2 więc mimo że nie jest zapowiedziane to dobry ruch wypuści to na PC i może w przyszłości przyciągnąć kogoś do kupna ps5 dla Days Gone 2 a co do Uncharted no to te gry już się raczej nie sprzedają na konsoli zwłaszcza że części 1-3 były rozdawane za darmo to
@patrol411: no tylko Uncharted to jest taka seria, że jak ludzie pytają czy kupić Xboxa czy PSa, albo jak piszą, że kupili PSa i w co mają zagrać to jedną z pierwszych odpowiedzi jest: Uncharted (lub w przypadku pierwszego pytania, kup PSa i zagraj w Uncharted).

Ta seria to jest system seller i jak to oddasz na PC, to ludzie powiedzą, że przecież mogą na PC ograć, więc po co im