Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@czwaruga To teraz pomysl sobie, jak to rzutuje na ego Twoich rówiesniczek czy dziewczyn w wieku 20, 25 lat i jak to się przekłada na szanse znalezienia kogoś normalnego do stabilnej, dłuższej relacji.
Taka się roszczeniowa przez to zrobiła i ksiezniczkuje, jak mnie to wkuriwa to nie jestem wstanie wytuptać nawet (°° z super mamy, która zawsze była pełna empatii i takiego ciepła wewnętrznego teraz jest nie do zniesienia.


@czwaruga: tak to jest z babami jak im #!$%@? od nadmiaru atencji

@czwaruga jakby moja mama sobie znalazła takiego młodego byczka, to bym jej dopingowała, niech też coś kobita z życia ma. Nie napisałaś co dokładnie Cię tak denerwuje, więc ciężko ocenić jej zachowanie, ale trochę brzmi jakbyś miała problem, że jej życie nie kręci się wokół Ciebie. No ale powtarzam, nie znam sytuacji, chciałam tylko zasugerować, że może niesprawiedliwie się na nią złościsz.
@blackfriday dopingowałabym moją mamę w robieniu tego, co sprawia jej radość. Jeżeli akurat byłoby to "#!$%@? jakiegoś losowego typa", to co w tym złego? Tylko młodzi ludzie mogą uprawiać seks? Ma do końca życia przejmować się co ludzie sobie pomyślą za cenę swojego szczęścia? Dobrzy rodzice wystarczająco czasu i energii poświęcają na wychowanie nas na dorosłych ludzi. Moim zdaniem nie fair jest oczekiwać, że do końca swoich dni będą swoje życie podporządkowywać