Wpis z mikrobloga

Mam zamiar niedługo zrobić eksperyment zakładając konto starszej kobiety +60 która dobrze się trzyma. Jeżeli jesteście ciekawi rezultatów to dajcie plusa to zawołam ( ͡° ͜ʖ ͡°) prawdopodobnie zrobię z tego transmisję na żywo

#tinder
  • 56
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@odyn88:
Będą się bili o nią spermiarze. To jest jakaś masakra. I mijam takich dziennie. A tfu. Raz z ciekawości założyłem młodą dziewczynę, gdzie było "widać", że zdjęcia typowo stockowe. I co? W moim małym mieście w 15 minut (!!!) prawie sto lajkow. MASAKRA. Już nie mówię co spermiarze pisali i jak mogłem ich upokarzać, a Ci dalej. Już wolę być sam. A tfu drugi raz!
  • Odpowiedz
@odyn88: Ty się śmiej a moja matka lvl dinozaur po rozwodzie założyła sobie konta tu i ówdzie - efekt jest taki, ze nawet ona przebiera w ofertach i to od ludzi w moim wieku (30lvl) i młodszych. Taka się roszczeniowa przez to zrobiła i ksiezniczkuje, jak mnie to wkuriwa to nie jestem wstanie wytuptać nawet (°° z super mamy, która zawsze
  • Odpowiedz
@odyn88 moja babcia ma konta na wielu takich portalach i dzięki nim spotyka wielu dziadków na mieście. Spacerki, herbatki, ciasteczka. Dzięki temu nie siedzi w domu tylko nadal korzysta z życia. A Ty?
  • Odpowiedz