Wpis z mikrobloga

I gdzie tu te biedne najnaturalniejsze, najlepsze i najskromniejsze Murcix i Kasie? To, że mniej urodziwe panny z wyglądu czy mniej przebojowe z charakteru wydają się jakieś takie "bardziej dobre" od tych high class jak Wersow to jest tylko złudzenie, poza jaką przyjmują ze względu na swoją pozycję. W rzeczywistości są o wiele gorsze - wystarczyłoby, że takiej Murcix czy Kasii zmieniłaby się perspektywa np. otrzymałyby miejsce Wersow to dopiero zobaczylibyście co wyszłoby z tych dziewczyn. Jedna lepsza od drugiej. Najmilsza Kasia mówi #!$%@? do koleżanki w momencie gdy ta jest rozchwiana emocjonalnie, bo ma zjazd po kilku tygodniach chlania non stop jak jakaś alkoholiczka. Nieźle. Tymczasem Weronika jako jedyna w momencie sytuacji konfliktowej nie podburzając, prawidłowo ją rozwiązuje, rozsądnie i dorośle jak mediatorka. Ta wredna, sztuczna i egoistyczna Wersow. Nie ma co się oszukiwać, umówmy się - to co widać na tym filmie to Friz i Wersow najnormalniej wypadli - jak ludzie na jakimś poziomie, którzy są dostosowani do tego poziomu życia na którym się obecnie znajdują. Czyli na wysokim poziomie życia i ten poziom do nich pasuje, nie psuje ich, nie przytłacza. Friz jest najbardziej ogarnięty tam, dał szczery montaż - samego siebie pokazuje w różnych sytuacjach. Reszta wyszła przeciętnie.
#friz
rtp_diov - I gdzie tu te biedne najnaturalniejsze, najlepsze i najskromniejsze Murcix...
  • 4
@DarkWina: ja wiem, że tamta dostała jakiejś fazy chyba po tym chlaniu histerii, ale ta też #!$%@? się zachowałą tym #!$%@? pod nosem nie wiem na wała. one oboje #!$%@? sie zachowały . zwroc uwage z jaką miną te #!$%@? powiedziala. niepotrzebne to bylo. wyobraz se friza w takiej sytuacji